Меловін знову оббріхує патріотів. Але тепер доведеться відповісти за слова

Актуально
14.10.2022
Меловін знову оббріхує патріотів. Але тепер доведеться відповісти за слова

Співак Меловін вчергове оббрехав українських патріотів, організацію «Традиція і порядок». У своїх соцмережах пише, нібито вони співпрацюють з Росією та фінансуються Кремлем. Про те, ніяких фактів або підтверджень не дає, тільки порожні слова.

«Традиція і порядок» є  громадською організацією. Своєю метою організація декларує побудову сильної та незалежної держави на засадах традиціоналізму, консерватизму, патріотизму та християнських цінностей. Їхні лідери – Залізняк та Ударов, воюють на фронті від початку війни, захищаючи нашу з вами безпеку.

Лідери руху про ситуацію з Меловіном опублікували відео звернення. В якому вимагають публічних вибачень Меловіна або докази, його ганебних звинувачень, що організація «Традиція і порядок» є рукою Кремля. «Якщо ця Мальвіна не пояснить і не доведе, що я дійсно є рукою Кремля, то він відповість за свої слова», – говорить лідер руху, Залізняк.

Поки Меловін сидить у своєму теплому будинку та постить пости про легалізацію ЛГБТ-шлюбів, його життя захищають на передовій хлопці-захисники із руху «Традиція і порядок». Меловіна це ніяк не турбує. Зараз більшість ЛГБТ активістів використовують війну для просування гомосексуалізму, серед них і Меловін. Під час війни безсоромно виступає за легалізацію одностатевих партнерств.

Нагадаємо, що одним із засновників організації «Традиція і порядок» та лідером до осені 2021 року був Богдан Ходаковський. Він є учасник героїчної оборони України та командир батальйону «Реванш».

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram