Свято для сімей-переселенців «Всі разом – у Різдво!» відбудеться у Рогозові

Актуально
23.12.2015

 

Desktop7

26 грудня о 13.00. відбудеться різдвяне свято для сімей переселенців з Донбасу та Криму. Святкування проходитиме у с. Рогозів, Бориспільського району на території швейної фабрики, що по вул. Вітчизняна 2. На свято запрошуються усі охочі.


На дітей очікують солодкі подарунки, пізнавальні книжки, розмальовки від партнерів свята. Також на святі усіх присутніх потішить виступ дітей з Міжнародної благодійної фундації «Отчий дім». Вони представлять тематичну виставу про Різдво Ісуса Христа. Особливістю цієї вистави є те, що про Божого Сина розповідається як про переселенця – Того, який покинув небо і переселився на певний час на Землю.
В програмі свята веселі конкурси, пісні, ігри для дітей. Різдвяне дійство відбуватиметься з ініціативи та підтримки громадянського руху «Всі разом!».
«Різдво Христове – час, коли можна поділитися теплом та любов’ю з людьми, які навколо нас, – говорять організатори свята.- Разом з тим, ми повинні навчитися робити добрі вчинки не лише на свята, а кожного дня, пам’ятаючи про народження та життя Ісуса Христа. Свято збере тих, хто може ділитися і тих, які потребують підтримки. Можливо навіть не стільки матеріальної, скільки доброго слова та підбадьорення, що все одного разу зміниться на краще».

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram