Рух «Всі разом!» пропонує місцевим радам два нових рішення щодо сім’ї

Актуально
20.03.2020
Рух «Всі разом!» пропонує місцевим радам два нових рішення щодо сім’ї

У контексті загроз, що постають перед українським суспільством, вкрай важливо працювати на зміцнення інституту сім’ї в Україні. Згідно з Конституцією України та визнаними Україною міжнародними правовими документами, держава має зобов’язання перед інститутом сім’ї щодо її розвитку та захисту. Інструментом такого захисту є також рішення, ухвалені депутатами місцевих рад всіх рівнів.

Рух «Всі разом!» пропонує місцевим радам всіх рівнів розглянути два нових проекти: 1) Рішення про ведення щорічного сімейного фестивалю; 2) Рішення про інформаційно-просвітницькі заходи на сімейну тематику. Рішення про проведення вуличних заходів на сімейну тематику пропонується для розгляду депутатами місцевих рад із метою популяризації інституту природної української сім’ї, а також для формування відповідної традиції на території населеного пункту. Ухвалення даного Рішення про проведення сімейних вуличних заходів за рахунок коштів місцевого бюджету та їх проведення на території адміністративно-територіальної одиниці сприятиме зменшенню кількості розлучень, зміцненню родинних відносин, укріпленню у молоді сімейних цінностей.

Ухвалення Рішення про проведення щорічних інформаційно-просвітницьких заходів на тему сім’ї сприятиме підвищенню ролі інституту сім’ї серед дітей та молоді з метою творення сильної і успішної української держави і нації з міцними сім’ями, відповідальними батьками та щасливими дітьми. До цього проекту Рішення також пропонується конкретний план інформаційно-просвітницьких заходів. Наприклад, тематичні виставки, викладання відповідних предметів у школах, впровадження курсів для тих, хто планує побратися тощо.

Тексти проектів Рішень, пояснювальні записки та план заходів можна завантажити за посиланням: https://vsirazom.ua/council

Також нагадуємо, що протягом останніх трьох років понад 80 місцевих рад ухвалили Рішення про звернення до центральних органів влади з вимогою захищати інституцію сім’ї, протидіяти гендерній концепції і пропаганді ЛГБТ-ідеології.

Таким чином відтепер на спеціалізованому сайті Руху «Всі разом!» у розділі РАДИ є три проекти рішень місцевих рад щодо захисту інституції сім’ї.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram