Як красиво міняти суспільство через вуличні акції розкажуть у місті-фестивалі «Білі ночі» у Києві

Актуально
30.07.2021
Як красиво міняти суспільство через вуличні акції розкажуть у місті-фестивалі «Білі ночі» у Києві

У Києві, на берегах Дніпра, 27-30 серпня пройде легендарний фестиваль-місто «Білі ночі». Подія об’єднує духовне наповнення, активний відпочинок та навчання. Впродовж чотирьох днів учасники розглянуть сім основних сфер впливу: політика, бізнес, медіа, церква, освіта, сім’я, громадська діяльність. Спікером блоку про публічну взаємодію з суспільством стане голова руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук. Він розкаже як міняти атмосферу в місті через вуличні публічні івенти і як робити це красиво. До 15 серпня – акційна вартість реєстрації на подію.

Подія «Білі ночі» має двадцятирічну історію і після певної перерви відновлюється на берегах Дніпра. Цей захід дає усі інструменти для побудови християнського міста у своєму населеному пункті. Учасників чекають насичені чотири дні фестивалю: прославлення та духовне наповнення, водні екстрим-розваги на пляжі, нові знайомства та спілкування, вулична їжа, навчання.

Учасники покорятимуть сім гір, на яких базується суспільство: політика, бізнес, медіа, церква, освіта, сім’я, громадська діяльність. У спеціальних шатрах спікери розкриватимуть ці теми у діалозі із гостями фестивалю.

Руслан Кухарчук, лідер Всеукраїнської національної кампанії «Всі разом за сім’ю!», говоритиме на тему: «Вулична церква: форми і методи публічної роботи». Він розкаже, як можна на вулицях і площах міста піднімати свій голос за правду та істину. Як робити це красиво, урочисто і цим змінювати атмосферу в суспільстві. Кращі сценарії, формати, зразки – усе це в шатрі «громадська діяльність».

Про бізнес говоритимуть Гліб та Світлана Співакові, Оля і Марк Отог, Макс та Маргарита Комашня. Про політику – Олег Шеремета. Церковну вершину розкриє Капеланський патруль під керівництвом Ярослава Малько. Юрій Карманович розкаже про християн і освіту. А тему сім’ї окреслять два подружжя: Віталій та Юлія Орлови, Петро та Тамара Дудник. Тему медіа розкриє Руслан Кухарчук та Ліка Роман. Вони розкажуть як працювати в засобах масової інформації і через ЗМІ, як підбирати теми, які майданчики для цього краще використовувати, як залучати більше аудиторії. Також спікери торкнуться соціальних медіа і блогів.

Окрім насиченого навчання, гостей міста-фестивалю «Білі ночі» чекає розважальна програма та активний відпочинок. Дозвілля на пляжі Lounge Beach забезпечать вейк, екстрим-катання на водних балонах, квести на воді, рибалка. Кожен майстер-клас проводить експерт-професіонал, що практикує ці види спорту і досягнув значних результатів у своїй сфері.

А духовні блоки наповнюватимуть музикою Worship team з Каліфорнії, Віталій Єфремочкін, Саша Чеф із Gospel People, КАНА, One Light Inside, Геннадій Гвоздь та Рома Іванько.

Для участі в місті «Білі ночі», необхідна попередня реєстрація. Вартість реєстрації до 15 серпня включно – 350 грн, потім – 600 грн. Для учасників від 15 до 27 років є додатковий бонус – можливість виграти iPhone 12 або будь-який інший із 450 подарунків. Усі деталі участі та реєстрація на фестиваль-місто «Білі ночі» ТУТ.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram