“Я знаходжуся на сцені, щоб нести світло і дарувати людям тепло”: Ігор Грохоцький на фестивалі “Всі разом за сім’ю!” у Києві. ВІДЕО КОНЦЕРТУ

Актуально
19.07.2021
“Я знаходжуся на сцені, щоб нести світло і дарувати людям тепло”: Ігор Грохоцький на фестивалі “Всі разом за сім’ю!” у Києві. ВІДЕО КОНЦЕРТУ

Ігор Грохоцький виступав для гостей сімейного столичного фестивалю у музеї Пирогів. Співак – частий хедлайнер на різних іноземних заходах, а тепер він радував своїм вокалом учасників свята “Всі разом за сім’ю!” На закінчення свого виступу Ігор подякував за теплий прийом та за те, що аудиторія  підтримує сімейні цінності. Рух “Всі разом!” підготував повну відео версію концерту співака на фестивалі. 

“Хочу всім подякувати, що ви прийшли у це чудове місце у Києві в Пирогів. Тут дуже красиво, дуже зелено. Всі разом зібралися погуляти, відпочити, зустрітися із друзями, послухати музику”, – такими словами розпочав свій виступ Ігор Грохоцький. А перед крайньою піснею додав про свою місію: “Я знаходжуся на сцені, щоб нести світло і дарувати людям тепло. Власне, тому я сьогодні одягнений в біле”.

Співак раніше мав кар’єру професійного футболіста. Перший його кліп має назву «Пісня про Україну». У 2014 здобув перемогу у шоу «Голос країни» і не дарма, адже голос у співака дійсно нестандартний. Грохоцький став частим гостем на фестивалях закордоном, його радо запрошують як хедлайнера на заходи. А також його треки постійно лунають на різних радіостанціях.

Нагадаємо, рух “Всі разом!”презентував документальний фільм про те, що було на фестивалі. У відео не лише локації та артисти, але й відгуки учасників про захід, та пояснення, чому ж саме музей Пирогів став локацією для фестивалю цьогоріч. Динамічний, колоритний, легкий та з нотками гумору короткометражний документальний фільм перенесе глядача знову в атмосферу свята “Всі разом за сім’ю!”