“Всі разом – у Різдво”: надіслано 80 подарунків для дітей

Актуально
31.01.2018

Рух “Всі разом!” провів різдвяну акцію для багатодітних родин, сімей загиблих в АТО та переселенців. 80 дітей із 32 сімей отримали цінні подарунки. Акція проходила в рамках кампанії “Всі разом – у Різдво!”

Рух “Всі разом!” спільно з церквою “Соборна” провів спеціальну різдвяну акцію допомоги сім’ям, де тато загинув або був понівечений в зоні АТО. Також вдалося охопити багатодітні родини та переселенців. Організатори склали посилку кожній родині, куди додали дитячу Біблію та спеціальний лист-привітання з Різдвом. В посилці були солодощі, канцтовари, одяг та взуття по розмірах, речі особистої гігієни, продукти. Загалом вдалося охопити 32 родини, де 80 дітей.

Впродовж місяця з боку руху “Всі разом!” велася комунікація щодо потреб сімей. І саме тому вдалося найбільш точно задовольнити ті потреби, які мали охоплені сім`ї.

“Радіємо, коли можемо допомогти багатодітним родинам та переселенцям. Такі акції повертають віру в добро та милосердя. Ми прагнемо будувати таке українське суспільство, в якому загальною нормою є взаємне піклування з мотивів християнської любові”, – зазначають організатори акції.

Нагадаємо, що подібні різдвяні акції рух “Всі разом!” проводить щороку.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram