«Всі разом — у Різдво»: надіслано 80 подарунків для дітей

Актуально
31.01.2018

Рух «Всі разом!» провів різдвяну акцію для багатодітних родин, сімей загиблих в АТО та переселенців. 80 дітей із 32 сімей отримали цінні подарунки. Акція проходила в рамках кампанії «Всі разом — у Різдво!»

Рух «Всі разом!» спільно з церквою «Соборна» провів спеціальну різдвяну акцію допомоги сім’ям, де тато загинув або був понівечений в зоні АТО. Також вдалося охопити багатодітні родини та переселенців. Організатори склали посилку кожній родині, куди додали дитячу Біблію та спеціальний лист-привітання з Різдвом. В посилці були солодощі, канцтовари, одяг та взуття по розмірах, речі особистої гігієни, продукти. Загалом вдалося охопити 32 родини, де 80 дітей.

Впродовж місяця з боку руху «Всі разом!» велася комунікація щодо потреб сімей. І саме тому вдалося найбільш точно задовольнити ті потреби, які мали охоплені сім`ї.

«Радіємо, коли можемо допомогти багатодітним родинам та переселенцям. Такі акції повертають віру в добро та милосердя. Ми прагнемо будувати таке українське суспільство, в якому загальною нормою є взаємне піклування з мотивів християнської любові», — зазначають організатори акції.

Нагадаємо, що подібні різдвяні акції рух «Всі разом!» проводить щороку.