Відгуки переможців конкурсу есе для сімей-переселенців з Донбасу та Криму

Актуально
15.02.2016

Підсумки конкурсу есе для сімей-переселенців на тему «Які цінності допомогли нашій сім’ї пережити кризу?» вже підведені. Діло залишалося лише за роздачею грошових призів усім переможцям, а учасникам – солодких подарунків та книг від партнерів. Тож коли волонтерам все вдалося розіслати і роздати, щасливі переможці ділилися своїми вдячними листами, фотографіями. Кожній сім’ї переможців громадянський рух «Всі разом!» передав по 1,5 тис гривень. І хоч, можливо, сума невелика, та все ж принесла свої приємності у передсвяткові новорічні та різдвяні дні.


Сім’я переможців конкурсу Бахаревий Едуард та Маріонела переїхали у Київську область з Луганська у 2014 році. Тоді їх гостинно прийняли у санаторії «Перемога» у Ворзелі, де вони живуть до цього дня. Їм вдалося пройти через різні труднощі та переживання, покинувши домівку з трьома дітьми. Їхня історія була нагороджена призом. «Щиро дякуємо Вам за те, що обрали нашу родину переможцями конкурсу, – пише у своєму листі багатодітна мама,- наші дітки дуже раді,бо нарешті отримали у подарунок такий омріяний ними планшет».

rezultaty_konkyrs
Родина Смолієнко Валентини та Євгенії з Донецької області, що проживають зараз у Хмельницьку, мали можливість використати кошти для спільного сімейного дозвілля. «Дуже вдячні Вам за солодкі подарунки та грошову винагороду. Завдяки наданим коштам наша сім’я отримала можливість придбати новорічну ялинку та гарно прикрасити її. Також наші діти святкового ранку знайшли під нею подарунки. Я з маленькою донечкою мала змогу відвідати виставу у місцевому Театрі ляльок , а старший син – переглянути фільм у кінотеатрі. Потім всією сім’єю провели час на льодовій ковзанці», – із захватом ділиться мама Смолієнко Євгенія.

podarunky

Cин Смолієнко Данило, 14 років та донька Смолієнко Аріна, 4 роки.

Сім’я переселенців з Донецької області Хлистун Ігор та Ганна з двома дітками за отримані гроші придбали цінні подарунки: для мами – мультиварку, дітям – іграшки. Тато залишився «у тіні». Дружина зізналася, що до останнього не знала, що чоловік брав участь у конкурсі, і була дуже здивованою врешті, що історія, яку він написав, отримала перемогу. Сам Ігор відгукується про конкурс так: «Велика подяка організаторам та партнерам конкурсу “Всі разом – у Різдво!” за приємні подарунки до свят та грошову допомогу, за яку було придбано подарунки дітям та дружині! Побудова здорового громадянського суспільства – це велика справа, в яку кожен з нас зобов’язаний зробити свій внесок. Це шляхетна мета, заради якої ми повинні об’єднатися для процвітання майбутнього нашої країни!»

simja hlustyn

Сім’я Хлистун.

Сім’я Богатирьов Олександр та Анна, переселенці з Донецька, проживають зараз у Києві. Кошти, які сім’я отримала у подарунок, витратили на екскурсію та оздоровлення у Закарпатті для дочок. Мама щиро сказала, що ці кошти якраз у цей час були дуже доречними, бо вони якраз планували відправити дітей на зимові канікули відпочити.

26b5b7c7-993a-4ddc-813b-760b3f78bd22

Відпочинок доньки Наталі у Закарпатті.

Левченко Костянтин та Єлизавета із своїми трьома (а після переселення – чотирма) дітьми переїхали з Луганська у Маріуполь. Вони до останнього вірили та й зараз вірять, що повернуться одного разу у рідний Луганськ, де відбувалися найважливіші події їхнього життя. Їхня історія теж зворушила серця журі, котрі відбирали переможців. Коли сім’я дізналася про перемогу, вони написали емоційне повідомлення: «Дякуємо! Як приємно!!! Ми так раді та щасливі! І є дуже символічно – ми №7 (сім’я!!!)». А згодом, коли вже отримали подарунок, написали: «Наша сім’я дуже вдячна усім, хто стоїть за “Всі разом!” А в Ваших особах ми дякуємо усім небайдужим! Ви насправді робите дуже важливу річ: ви скріплюєте суспільство, нагадуючи про його основу – Сім’ю! А ще показуєте діалектику життя: коли втрачено дім, розкидало рідних і близьких, позаду все, до чого звик… Але все це веде до перемоги!»

levchenko_simja

Сім’я Левченко.

Малютіна Олександр та Інна, переселенці з Донецьку, проживають зараз у Одесі. Есе на конкурс писала їхня 13-річна донечка Маринка. І виграла для сім’ї, а заодно і для себе грошовий приз. Мама, поділившись фотографіями доньки-красуні, написала: «Щиро дякуємо Вам за турботу, поради та підтримку! Доньці купили нову сукню. Також залишились гроші і на нові чобітки-снікерси. Для сина придбали солодощі та фрукти».

нове

Син Олександр, 4 роки та донька Марина, 13 років.

Усі інші учасники конкурсу, які написали есе (а їх було 40), отримали солодкі призи, книги, альбоми для малювання.

ukrposhta

Відправлення подарунків: солодких призів та книг.

Громадянський рух «Всі разом!» висловлює подяку усім організаціям та людям, котрі долучилися до цієї акції своїми фінансами та ресурсами.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram