Від побачень до планування сімейного бюджету: “Школа подружнього життя” запрошує на навчання у Києві

Актуально
23.07.2021
Від побачень до планування сімейного бюджету: “Школа подружнього життя” запрошує на навчання у Києві

Сьогодні, 23 липня, стартує перше заняття у “Школі подружнього життя” у Києві. Курс триватиме аж до кінця листопада, а зустрічі проходитимуть один раз на тиждень у зручному iHub на Хрещатику . До участі запрошуються подружжя, пари  і молодь, яка дбає про своє майбутнє та хоче мати міцну основу свого шлюбу. Щоб долучитися, потрібна попередня реєстрація. Організаторами виступив БФ “Мир та Добробут” та Департамент молоді і спорту Київської мерії. 

Тематика зустрічей включатиме в себе основні етапи встановлення сім’ї, починаючи від побачень і трактування справжнього кохання. Лектори торкатимуться тем вирішення конфліктів, зрілості у шлюбі, потреб чоловіка і дружини, стосунки з батьками. Також розглядатимуться теми сексуальних стосунків і вагітності. Учасники тренінгу навчаться також факторам успішного батьківства та прослухають курс про планування сімейного бюджету. Таким чином, організатори підібрали курс лекцій від зародження почуттів і вміння їх розрізняти до побутових питань у шлюбі. Детальніше про програму та реєстрація тут: https://marriage-school.kiev.ua/registration-hub/

Теми тренінгів: Кохання – основа шлюбу;  Кохання чи закоханість: в чому різниця?; Як закохатися та не помилитися?; Період побачень: на що звернути увагу?; Як із закоханості зростає кохання: способи проявів кохання; Основи міцного та щасливого шлюбу; Мистецтво вирішення конфліктів; Важливість зрілості для гармонії в подружньому житті; Основні потреби чоловіка та дружини у шлюбі; Важливість прощення у подружньому житті; Сексуальні стосунки: коли починати?; Сексуальні стосунки: що потрібно знати?; Вагітність та її планування. Аборт та його наслідки; Відносини з батьками; Головні фактори успішного батьківства; Планування сімейного бюджету; Різновиди шлюбів.

Під час тренінгу можна ставити запитання викладачам, спілкуватися у формі діалогу та знайомитися з іншими учасниками програми.

В офісі “Всі разом!” підтримують таку ініціативу та зазначають, що у суспільстві є великий попит на подібне навчання. Саме така дошлюбна підготовка та консультації молодих сімей дозволяють уникнути багатьох проблемних моментів для подружжя.