В Кабінеті експертів говоритимуть про декриміналізацію канабісу

Актуально
11.06.2019
В Кабінеті експертів говоритимуть про декриміналізацію канабісу

Комітет Верховної ради України з прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України 15 травня 2019 одноголосно підтримав та подав на реєстрацію законопроект «Про легалізацію використання марихуани в медичних цілях». По всій країні розгорнулася кампанія просування ініціативи легалізації канабісу в медичних цілях та з метою наукових досліджень. На початку року кілька громадських організацій ініціювали процес декриміналізації канабісу в Україні. Їх підтримує Міністерство охорони здоров’я України та Комітет з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України.

За цей час відбулася велика кількість зустрічей, конференцій та семінарів з агітацією за легалізацію канабісу по всій Україні. На них виступають представники міністерств, фармацевтичних кампаній, громадські активісти. Вони запевняють суспільство у виключній користі від використання конопель в медицині. Наводять приклади європейських країн. Активізувалися грантові організаії, які за рахунок міжнародних фондів, просувають політику зняття табу на тему канабісу.

Ця ініціатива та спланована активність спричинило велике несприйняття в суспільстві, експертному лікарському середовищі, серед профільних спеціалістів, а також  батьківських та просімейних організацій. Їхня позиція має науково-практичне обгрунтування та диаметрально протилежна офіційній політиці Міністерства охорони здоров’я України, в частині легалізації канабісу.

Усвідомлюючи суспільне значення та користь від організації експертної дискусії із залученням громадськості, з проблеми легалізації канабісу в медичних цілях в Україні – Кабінет експертів руху «Всі разом!» ініціює 20 червня 2019 круглий стіл на тему: «Легалізація канабісу в Україні – панацея чи вирок?»

Запрошуємо всіх зацікавлених експертів зустрітися та обговорити з учасниками круглого столу доцільність декриміналізації канабісу в Україні.

РЕЄСТРАЦІЯ НА КРУГЛИЙ СТІЛ
Деталі:
(068) 100-7093 або email: forum@vsirazom.ua 

 

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram