У Миколаєві організовано фестиваль “Всі разом – за сім’ю!”

Актуально
10.06.2019

У Миколаєві на центральній площі відбувся фестиваль “Всі разом – за сім’ю!”. Захід пройшов в рамках конкурсу про проведення вуличних заходів на сімейну тематику. 

26 травня, у неділю, на Соборній площі Миколаєва пройшло сімейне свято – фестиваль “Всі разом – за сім’ю!”. Захід розпочався урочистою ходою. Весільний Хаммер білого кольору із молодятами був особливою прикрасою свята.

Миколаївці цілими родинами прийшли взяти учать у заході. Під час фестивалю учасники мали змогу долучитися до спортивних та розважальних локацій для сімейного дозвілля. Дитяча програма для дітей різного віку, святковий концерт, благодійний ярмарок, чисельні фото зони працювали на головній площі міста Миколаїв під час фестивалю “Всі разом – за сім’ю!”.

Все наче доповнювало кожний окремий аспект та гармонійно сплелося в повноцінне свято для мешканців міста. До слова були запрошені священнослужителі різних конфесій, які закликали берегти традиційну сім`ю, виховувати в християнському дусі дітей, ставати на захист християнських та сімейних цінностей.

Родзинкою фестивалю став флешмоб, у якому взяли участь понад 200 учасників, вишикувавшись у речення “Всі разом – за сім’ю!”.

Головною метою фестивалю “Всі разом – за сім’ю!” є популяризація сімейних цінностей, демонстрація краси подружжя та розуміння важливості батьківства, материнства і дитинства,  підтримка споріднених зв’язків між поколіннями.  Заходи відбуваються представниками Громадської організації “Громадянський рух “Всі разом!” при підтримці Відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту.

На початку року було оголошено про конкурс заходів на сімейну тематику. Розгляд пропозицій тривав два місяці: з лютого по квітень. Переможцями було оголошено 5 міст: Рівне, Біла Церква, Миколаїв, Кременчук, Сєверодонецьк (Лисичанськ). Суми коштів, які міста отримують на проведення заходів, складає приблизно 60 тисяч гривень.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram