У Києві відбувся Глобальний Лідерський Саміт

Актуально
09.12.2019
У Києві відбувся Глобальний Лідерський Саміт

У Києві відбувся дводенний Глобальний Лідерський Саміт. Близько 400 учасників зі всієї України та з-за кордону відвідали найбільшу в світі християнську подію в сфері лідерства. 12 промов від найавторитетніших спікерів світового рівня, яскрава шоу-програма та надихаючі життєві історії лідерів, вплив яких приніс надію та зміни цілим містам. Подія, яка спорядила лідерів і управлінців інструментами творення змін і нових трансформацій.

5-6 грудня – українська столиця на два дні перетворилася в епіцентр концентрації найкращих лідерів країни. Бізнесмени, громадські діячі, політики, очільники християнських конфесій та церков, науковці, журналісти, студенти – всі вони стали учасниками Глобального Лідерського Саміту в 2019 році.

Понад 300 учасників разом опановували мистецтво лідера, який впливає, збагачувалися унікальним лідерським баченням, натхненням та практичними навичками досягнення нової ефективності, переймали досвід у видатних лідерів з різних сфер та секторів бізнесу, служіння та громадської активності. Рух “Всі разом!” уже три роки поспіль організовує та проводить Глобальний Лідерський Саміт у Києві, Одесі та Харкові.

12 авторитетних і відомих у всьому світі промовців виступили на ГЛС у Києві. Серед них у форматі відеозвернення: Крейґ Ґрошел – старший пастор популярної інноваційної церкви Life.Church, Ліз Бохеннон – співзасновниця компанії Sseko Designs – модного бренду, який створено для розвитку лідерських і освітніх можливостей для жінок в усьому світі, Джіа Джіанг – автор бестселерів, блогер, підприємець, Беар Гріллз – мандрівник, письменник, телеведучий, Девон Франклін – президент Franklin Entertainment, відомий продюсер, автор бестселерів, Патрік Ленсіоні – президент компанії The Table Group, автор одинадцяти бестселерів, які розійшлися по світу мільйонними тиражами, Кріс Восс – колишній уповноважений ФБР з питань заручників, президент та засновник The Black Swan Group, Бен Шервуд – співголова медіа-мереж Disney з 2014 по 2019;


у форматі живих виступів: Руслан Кухарчук – голова руху “Всі разом!”, президент Асоціації “Новомедіа”, Олег Василевський – генеральний директор JAMM, Євген Савочка – генеральний директор компанії “НОВАБУДОВА”, Андрій Тищенко – старший єпископ церков «Нове покоління», головуючий в Українській Міжцерковній Раді.

Кожний виступ розкривав інструменти управління змінами, мистецтва ведення перемовин, відповідали на питання – як зустрічати виклики і виробити імунітет до відмов, говорили також про цінності та характер у лідерстві, тощо.

Саміт відвідали особливі гості та щорічні партнери події: Стів Вебер – директор офісу CBN в країнах СНД. Він відкрив перший день ГЛС вітальним словом і молитвою. Вранці другого дня Саміту, з пасторською настановою та молитвою звернувся Микола Устинцев – пастор церкви IGC із Запоріжжя.

Відкриттям цього року стала життєва історія переселенця  Віталія Андрійця з Черкас. Маючи в серці мрію служити наставником для дітей, він започаткував хлопчачу майстерню «Мудрий тесля». Майстерня була задумана для занять з хлопчиками, які виховуються в сім’ях без батька, щоб показувати їм на прикладі Небесного Отця образ люблячого турботливого чоловіка та батька, яким вони колись стануть. Та навчити їх виконувати ту частину господарської роботи, яка вимагає вміння лагодити, прибивати тощо.  Віталій Андрієць своїм служінням покаує приклад відповідального лідерства для підопічних хлопців.

Яскраве музичне супроводження Саміту забепечили Олег Кирилков, Микола Хіміч, Оксамита. Саме на ГЛС була перезентована книга Оксамити Новачук  «Явна перевага Неба». Чимало партнерських локацій було представлено на Саміті, зокрема: Міжнародний центр батьківства, Публічна ініціатива «ЗаРодження», громадська організація «Дар життя», «Територія відповідальності», Клуб «Суперкниги, «Радіо М» та інші.

Нагадаємо, понад 130 країн та 440 000 учасників у всьому світі беруть участь у Глобальному Лідерському Саміті.  Щороку ця подія відбувається у Києві, Одесі, та Харкові. А у 2020 році відбудеться перший раз у Дніпрі. Це унікальна платформа, де концентрується найкращий лідерський контент, який споряджує лідерів і управлінців для досягнення нової ефективності.

ФОТОЗВІТ З САМІТУ ТУТ

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram