У Черкасах 1 жовтня пройде «Всі разом! Форум» для лідерів та управлінців

Актуально
15.09.2016

1 жовтня у Черкасах відбудеться «Всі разом! Форум». Його мета – утвердження авторитету християнських цінностей і євангельських постулатів як найкращого базису для побудови успішного, справедливого і демократичного суспільства.

Форум розміститься в готельно-ресторанному комплексі «Апельсин» за адресою вулиця Верхня Горова, 145. Реєстрація розпочнеться о 9.00. Обов’язкова попередня реєстрація ТУТ. Організатором форуму є громадянський рух «Всі разом!» за участі християнських церков міста.

На Форумі йтиметься про християнську реформацію у ключових сферах суспільства. Зокрема, це сім’я і шлюб, медіа та комунікація, освіта та інновації, політика і влада, мистецтво і культура, громадський та громадянський сектор, економіка і підприємництво.

Серед спікерів будуть: Руслан Кухарчук – президент Асоціації журналістів «Новомедіа», голова громадянського руху «Всі разом!»; Ірина Жабровець – провідний методист, заступник директора Міжнародного альянсу розвитку християнської освіти, заступник директора та методист загальноосвітньої християнської школи “Стежинка мудрості” м.Дніпро; Яніна Демченко – теолог, викладач соціології сім’ї, соціології виховання та біоетики у Вищому Інституті релігійних наук Св. Томи Аквінського; Сергій Гула – голова загальнонаціонального Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», адвокат; Дмитро Колода –фінансовий директор європейської компанії з управління активами; Олександр Жуковін – доктор філософії, доцент кафедри режисури, художній керівник режисерського курсу, директор Інституту сучасного мистецтва в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв міста Києва. А також очікується спеціальний гість – Ганна Гопко, народний депутат України, голова профільного парламентського комітету України з питань закордонних справ.

Після Форуму в Черкасах пройде триденне навчання, на якому буде ще більше спікерів. Вони не лише розкриватимуть зазначені теми, а й викладатимуть методологію дій і активностей.

afisha1

«Всі разом! Форум» у Черкасах проходить в рамках національної кампанії розвитку лідерів і управлінців. Ця кампанія триває з вересня 2016-го року та складається із трьох етапів: «Всі разом! Форум», «Всі разом! Сесії», «Всі разом! Кабінет». Такі події проходитимуть в багатьох містах України.

«Українське суспільство має потужний запит на появу нової генерації human community of specialists – спільноти фахівців з різних галузей суспільного життя. І саме тому постає завдання спільно напрацювати і реалізувати стратегію кращих перетворень в Україні; запропонувати і продемонструвати практичні шляхи для успішного сталого розвитку держави. Форум у Черкасах покликаний зібрати спеціалістів у різних сферах та спланувати діяльність», – зазначається на офіційній сторінці заходу.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram