У Білій Церкві прогремів фестиваль «Всі разом — за сім’ю!»

Актуально
31.05.2019

18 травня на центральній площі Білої Церкви відбувся фестиваль «Всі разом – за сім’ю!». Захід пройшов в рамках конкурсу про проведення вуличних заходів на сімейну тематику. 

Фестиваль розпочався святковою ходою. Представники релігійних організацій Білої Церкви пройшли містом від центрального входу у державний дендрологічний парк «Олександрія» до Торгової площі, де відбувся святковий концерт.

Усі бажаючі, від найменших до найстарших, мали змогу відвідати більше 30 безкоштовних локацій та сімейних розваг. Серед них були: теніс, пружинний батут, флорбол, настільні ігри, гра у великих кулях, книгарня, тощо.

Під час свята за дорученням міського Голови — Геннадія Дикого звернулась  його заступниця — Катерина Литвиненко: «Тема свята є надзвичайно важливою для нас, адже кожен має пам’ятати, що сім’я – це найважливіше, що у нас є!». До слова також були запрошені народні депутати України, державні службовці та чиновники  різних рівнів.

Головною фестивалю «Всі разом – за сім’ю!» є популяризація сімейних цінностей, демонстрація краси подружжя та розуміння важливості батьківства, материнства і дитинства,  підтримка споріднених зв’язків між поколіннями. Масштабний сімейний  захід «Всі разом за сім’ю» у Білій Церкві був організований представниками Громадянського руху «Всі разом!» та Радою євангельських церков міста за участі Білоцерківської міської ради. Реалізація фестивалю відбулася при підтримці Міністерства молоді та спорту України.

Нагадаємо, що на початку року було оголошено про конкурс заходів на сімейну тематику. Розгляд пропозицій тривав два місяці: з лютого по квітень. Переможцями було оголошено 5 міст: Рівне, Біла Церква, Миколаїв, Кременчук, Сєверодонецьк (Лисичанськ). Суми коштів, які міста отримують на проведення заходів, складає приблизно 60 тисяч гривень.