Татусі змагатимуться у перетягуванні автомобіля на сімейному фестивалі у Києві

Актуально
02.06.2016

У суботу, 4 червня на Поштовій площі відбудеться фестиваль «Всі разом за сім’ю!» На фестивалі усі бажаючі чоловіки зможуть позмагатися за почесне звання – «Супертато».

2

В рамках фестивалю на Поштовій площі Міжнародний центр батьківства організовує активні змагання у перетягуванні автомобіля. Вага авто становить 2600 кілограмів, а дистанція понад 10 метрів.

Кожен бажаючий чоловік зможе спробувати свої фізичні сили на цій локації та отримати не лише цінний подарунок, але й почесне звання «Супертата».

Організатори закликають дружин та дітей підтримати своїх чоловіків морально у перетягуванні автомобіля та вболівати на них на фестивалі.

5

Нагадаємо, що локації з сімейним сервісом на Поштовій площі функціонуватимуть уже з 12 години. Також з 12.00 до 18.00 будуть виступи дитячих, підліткових, молодіжних колективів на денній сцені та показ мод.

З 18.00 до 20.00 відбудеться вечірній святковий концерт із відомими виконавцями (Антон Копитін, Ірина Цуканова, Віталій Кириченко з гурту «Нумер 482», співак з Франції – Поль Мадоніс та DJ Стів).

Ведучими вечірньої програми будуть актори Київського академічного молодого театру Станіслав та Іванна Бжезінські.

4

На вечірній сцені будуть вручені подарунки для сімей в п’яти номінаціях: багатодітні сім’ї, сім’ї з усиновленими дітьми, сім’ї воїнів АТО, сім’ї-переселенці та подружжя, що прожили у шлюбі 50 та більше років.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram