Що відбуватиметься на сцені фестивалю під час денної програми

Актуально
31.05.2018

9 та 10 червня на Поштовій площі буде багато музики і танців: величезна сцена стане платформою для виступів професійних музичних, акробатичних, танцювальних та фольклорних колективів. Усе це проходитиме в рамках фестивалю “Всі разом – за сім`ю!”

Урочисте відкриття фестивалю ознаменується святковою ходою Поштовою площею із оркестром барабанщиць. А продовжиться дійство на головній сцені фестивалю “Всі разом – за сім`ю!” Там гостей радуватимуть танцювальні номери. Сучасний естрадний танець колективу “Луна”і спортивно-хореографічні танці “Візінова” подарують глядачам відчуття справжнього танцювального ритму та енергії. Ліричних нот додадуть вокалісти відомих дитячих та підліткових колективів на музичних інструментах: гурт “ТамДеМи”, “Люди Хакс”, “Коло дій”, НАКККіМ та інші.

Для любителів перфомансу, організатори подбали про силове шоу із розбиванням цегли, скручуванням сковордіки та згинанням арматури. А дітки зможуть насолодитися шоу мильних бульбашок і шоу з рідким азотом. Майстри покажуть як можна заморозити банан так, щоб ним забивати цвяхи і як можна кристалізувати троянду.

Загадковості на сцені надасть ілюзіоніст Даниїл Осколков, який вміє робити справжні дива із речами. А колектив гімнастичного ансамблю “Hora Trance Fit” покаже, як можна робити дива із своїм тілом: вигинатися та стрибати вище свого зросту.

Ближче до вечора на сцені – фінал батлу брейк-дансерів від студії “Luna”. І  саме глядачі зможуть визначити переможців, яких потім нагороджуватимуть професійні судді.

Любителі фольклору отримають для себе естетичне та моральне задоволення від виступів народних колективів та українського вбрання. Родзинкою стане народний єврейський танець від колективу “Симха”. А дітки зможуть побачити постановки театру-пантоміми “Ilinastroe” та виступ із дресированими тваринками від “Еммануїл”.

Окрім виступів, на сцені щогодини проходитиме лотерея для учасників фестивалю із цінними подарунками. І, звичайно, нагороджуватимуться багатодітні сім`ї, яких можна вважати прикладом для українців.

“Запрошуємо киян та гостей столиці відвідати фестиваль “Всі разом – за сім`ю!”. Він несе в собі не тільки цінність сім’ї,  але й знайомить людей з культурою та талантами українського народу”, – підсумовує режисер заходу Олександр Жуковін.

Денна програма на сцені триватиме з 12:00 до 18:00. А опісля розпочинається вечірній концерт із хедлайнерами фестивалю – Mountaim Brezee (9 червня) і Tarabarova (10 червня).

 

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram