Рух “Всі разом!” звернувся до парламентарів із вимогою відхилити проект 3316

Актуально
16.04.2020
Рух “Всі разом!” звернувся до парламентарів із вимогою відхилити проект 3316

Рух “Всі разом!” надіслав сімнадцять листів Народним депутатам України. Ці листи направлені керівництву Верховної Ради, головам профільних комітетів та головам фракцій і депутатських груп.

У зверненні було подано конкретну вимогу про відхилення Законопроекту “Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності)”, зареєстрованого у Верховній Раді під № 3316.

Користуючись нагодою, Рух “Всі разом!” нагадав їм про обов’язок дбати про благо України і добробут Українського народу, захищати інтереси виборців та держави, сприяти укріпленню, збереженню та захисту демократичного суспільства. Як це зазначено в Конституції та Законі України “Про статус народних депутатів”.

Наразі очікуємо відповіді від депутатів.

Нагадаємо, що юридичний відділ Руху “Всі разом!” зробив грунтовний АНАЛІЗ ЗАКОНОПРОЕКТУ № 3316  

Також Рух “Всі разом!” підготував ШАБЛОНИ ЛИСТІВ, які можуть використати Громадські організації та церкви. Завантажуйте, підписуйте та надсилайте!  

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram