Рух «Всі разом!» закликає депутатів місцевих рад об’єднатися для підтримки інституту сім’ї

Актуально
05.02.2021
Рух «Всі разом!» закликає депутатів місцевих рад  об’єднатися для підтримки інституту сім’ї

У контексті актуальних викликів існує необхідність єднати політичні зусилля для підтримки інституту природної сім’ї як основи існування української держави. Рух «Всі разом!» звертається до місцевих депутатів різних фракцій і груп з пропозицією ініціювати створення відповідного міжфракційного депутатського об’єднання і підписання відповідного МЕМОРАНДУМУ.

У проекті Меморандуму записано, що головною метою створення такого об’єднання є «реалізація прямої норми Конституції про охорону сім’ї, батьківства, материнства і дитинства». У тексті документу акцентується, що головним мотивом депутатів є конституційний принцип відповідальності перед Богом, нинішнім та прийдешніми поколіннями.

Сучасна політична ситуація в Україні та світі підтверджує наступне: ті депутати, які прагнуть розбудовувати свою громаду, діють в інтересах її мешканців та забезпечують захист гармонійного розвитку родин. Адже сімейна політика є ключовою складовою стратегії розвитку громад та національної безпеки України.

Депутати місцевих рад, які підписують Меморандум, декларують наступні наміри:

  1. Здійснювати комплексні зусиллядляпопуляризації інституту сім’ї та сімейних цінностей, підтримки відповідального батьківства та материнства, захисту людського життя з моменту зачаття до природної смерті.
  2. Розробити та реалізувати місцеві програми сімейної політики, спрямовані на позитивний розвиток інституції сім’ї та подолання кризових явищ, у тому числі демографічних та соціальних. Підтримувати багатодітність.
  3. Забезпечити у закладах освіти належне виховання та навчання дітей, підлітків імолоді на основі духовно-моральних засад і задля зосередження на цінності сім’ї, підготовки до подружнього життя, батьківства та материнства. Запровадити програми підготовки до шлюбу через органи державної реєстрації актів цивільного стану.
  4. Підтримувати створення і трансляцію тематичних телевізійних та радіо програм, публікації у засобах масової інформації, виготовлення та розміщення відповідної соціальної реклами.
  5. Посилити контроль за змістом реклами з метою недопущення соціально небезпечних повідомлень, які можуть негативно впливати на здоров’я та свідомість дітей і молоді. Унеможливити пропаганду різних форм девіантної статевої поведінки у вигляді публічних заходів і рекламної продукції.
  6. Сприяти реалізації економічних потреб та інтересів родин. Допомагати сімейному підприємництву, підтримувати ініціативі домогосподарств, спрямовані на створення і реалізацію нових товарів і послуг. Надавати їм пріоритет у процесі бюджетних закупівель.
  7. Забезпечити підтримку громадських ініціатив щодо забезпечення захисту прав і законних інтересів сімей, батьків, матерів і дітей. У тому числі – шляхом проведення регулярних інформаційно-просвітницьких заходів у публічних просторах.

Згідно з Конституцією України та визнаними Україною міжнародними правовими документами, держава має зобов’язання перед інститутом сім’ї щодо її розвитку та захисту. Інструментом такого захисту є міжфракційні депутатські об’єднання, утворені у місцевихрадах, шляхом підписання МЕМОРАНДУМУ. Пропонуємо завантажити документ для підписання депутатами місцевих рад!

Консультація і супровід процесу: +38 (098) 858-4848, Law@vsirazom.ua

Нагадаємо, що вже понад 80 місцевих рад різних рівнів, у тому числі 12 обласних, ухвалили  рішення щодо захисту інституції сім’ї.

 

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram