Розпочалися зйомки перших передач КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ руху “Всі разом!”

Актуально
03.04.2020
Розпочалися зйомки перших передач КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ руху “Всі разом!”

3 квітня розгорнула свою роботу телестудія Кабінету експертів руху “Всі разом!”. Розпочалися зйомки перших двох випусків одноіменної телепередачі. В якості експертів були запрошені авторитетні громадські діячі та профільні експерти.

Після дуже тривалого обговорення і протестів вночі 31 березня Верховна Рада України проголосувала закон, який після 20-річного мораторію вперше дозволяє обмежений продаж землі сільгосп призначення. Тому одне з важливих питань для нашої незалежності наступне: хто буде новим власником та господарем землі?

Про відкриття ринку землі в Україні, програму підтримки сімейних ферм, підвищення продуктивності особистих селянських господарств, створення інноваційних аграрних програм, ризики для малого і середнього бізнесу після карантину, про сектори економіки привабливі після епідемії – говоримо сьогодні разом із  Зіновієм Свередою, резидентом Кабінету експертів руху “Всі разом!”, доктором соціальної економіки.

Ліберальна емансипація мас продемонструвала цілковиту неспроможність захистити жіночу стать, ба більше – стала її найжорстокішим ворогом. Аби бути в змозі прийняти виклики майбутньої парадигми, жіноцтву доведеться змиритись із фактом смерті феміністичної доктрини та заново відшукати свою традиційну сутність. Існуючі кон’юктурні ідеологеми потребують переосмислення та ліквідації, і фемінізм не є виключенням. Юлія Федосюк, аналітик Кабінету експертів руху “Всі разом!”,  лідер консервативної жіночої організації Срібло Троянди була також гостею програми.

8-го березня жіноча організація «Срібло Троянди» здійснила акціоністський акт символічного поховання доктрини фемінізму під час щорічного «Маршу жінок», що викликало неабиякий резонанс у ЗМІ та українській феміністичній спільноті. Позаяк у багатьох дійство спровокувало низку запитань. Ми запросили пані Юлію для того, щоб пояснити, чому , на її думку, фемінізм на заході вже давно помер та чому в Україні немає сенсу займатись інтелектуальною некрофілією на його могилі.

“Підступність феміністичної соціологічної моделі полягає в цілеспрямованій дискримінації прекрасної статі: несправедливо змушувати українок займатись важкою фізичною працею, несправедливо в обов’язковому порядку гнати дівчат на війну, несправедливо відправляти жінок на пенсію в одному віці з чоловіками.  Істинне звільнення жінки – це прийняття онтологічного виклику своєї природи та боротьба з фундаментальною несправедливістю у світі. Справжня воля  міряється лише надматеріальними категоріями, а не можливістю зробити аборт, оголити власне тіло привселюдно чи наявністю найвищої споживацької спроможності. Фемінізм помер, аби на його могилі розквітли троянди Вічної Жіночності”, – зазначила Юлія Федосюк.

ВЖЕ ЗОВСІМ СКОРО НА КАНАЛІ З’ЯВЛЯТЬСЯ ПЕРШІ ВИПУСКИ ПРОГРАМИ “КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ”. СЛІДКУЙТЕ ЗА ОНОВЛЕННЯМИ!

Переходьте за цим посиланням, і підписуйтеся на канал Кабінету експертів руху “Всі разом!”! Коментуйте експертну телевізійну аналітику, поширюйте відео та будьте завжди в курсі! Порекомендуйте своїм колегам також підписатися на наш канал. На каналі Кабінету експертів ми постійно оновлюємо свіжі аналітичні прогнози профільних галузевих експертів. Кожний коментар, інтерв’ю чи тематична програма, які представлені на нашому каналі, провокують широкий дискурс і суспільний резонанс. Нестандартний погляд на соціально-політичні, економічні та культурні процеси в Україні, обговорення проєктів готових рішень, актуальні коментарі про головне тощо. Тільки тут концентруються авторитетні думки найкращих експертів України.

 

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram