Про статеве виховання — для сотень старшокласників Хуста

Актуально
23.01.2020
Про статеве виховання — для сотень старшокласників Хуста

20-21 січня у Хусті, що на Закарпатті, пройшов семінар на тему «Статеве виховання учнів і проблематика ЛГБТ». Організувало подію Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради за підтримки міського голови Володимира Кащука.

У перший день відбувся семінар-навчання для шкільних педагогів, психологів, соціальних педагогів, класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Хуст. Наступного дня у головній залі міста зібралися учні 9-10 класів всіх місцевих шкіл. Таким чином протягом трьох годин понад 600 учнів пройшли експрес навчання та отримали нові знання з актуальних тем: «Основи статевого виховання підлітків», «Як уберегти школярів від впливу ідеології ЛГБТ», «Підготовка молоді до шлюбу та відповідального батьківства».

Викладачами стали експерти руху «Всі разом!» та резиденти Кабінету експертів. Зокрема на Закарпаття завітали Руслан Кухарчук, журналіст і голова руху «Всі разом!», Марія Єршова, голова організації «Варта життя», і Святослава Федорець, заступник директора Асоціації сексологів та сексотерапевтів України. В кінці кожного уроку учні ставили велику кількість запитань. Обговорення запропонованих тем тривало надзвичайно динамічно.

По завершенню семінарів міська рада виразила вдячність та вручила подяки спікерам. Голова руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук високо оцінив позицію і роль Хустської міської ради та міського голови в організації такого важливого заходу: «Високо цінуємо позицію міської влади Хуста за захист інституту сім`ї. Це приклад для наслідування іншим містам. Інформація про сім`ю, здорову статевість та сексуальність з орієнтацією на родинні цінності є надзвичайно важливою».