Презентована офіційна афіша фестивалю «Всі разом – за сім’ю!» 2017 року

Актуально
28.04.2017

Рух «Всі разом!» презентував офіційну афішу найбільшого в Україні сімейного фестивалю – «Всі разом – за сім’ю!» У Києві цей захід пройде на Поштовій площі 3-4 червня.

Корпоративні кольори та символіка фестивалю яскраві, радісні та святкові. Саме таким, за словами  оргкомітету заходу, буде цьогорічний фестиваль «Всі разом – за сім’ю!»

Максим Буковський, арт-директор заходу, керівник компанії MaxiProduction, так пояснив рішення по вибору символіки: «В дизайні фестивалю ми використали кольори неба, води, дерев та квітів. Всі елементи підібрані так, щоб передати радісну та затишну атмосферу фестивалю. Наша мрія для України – здорові, повні сім`ї, де є тато і мама; радісні діти, яких люблять батьки; дідусі та бабусі, які мають повагу та піклування родини і суспільства. Тож запрошуємо всіх, хто прагне будувати здорову сім`ю зі здоровими стосунками, долучатись до побудови щасливої і успішної країни. Адже якість майбутнього завжди залежить від якості сім`ї».

Організатори закликають поширювати афішу фестивалю, щоб якомога більше людей могли побачити та прийти на родинний відпочинок та святкове шоу. Для цього також спеціально розробили картинку для соцмереж. Вона знаходиться у вільному доступі і кожен охочий може її розповсюджувати.

Нагадаємо, що цьогоріч сімейний фестиваль вперше пройде два дні: 3-4 червня. Гостей чекають десятки локацій сімейного сервісу по усій площі, насичена денна програма, вечірній музичний концерт, конкурси, естафети, вікторини, нагородження. А хедлайнерами вечірнього шоу стануть Валерій Харчишин і гурт «Друга Ріка».

 

 

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram