Повний перелік переможців конкурсу сімейних есе на тему: «Які цінності допомогли нашій сім’ї пережити кризовий період?»

Актуально
31.12.2015

Громадянський рух «Всі разом!» з 1 по 18 грудня проводив конкурс есе на тему «Які цінності допомогли нашій сім’ї пережити кризовий період?» За цей час надійшло 39 історій від сімей – вимушених переселенців з Донбасу та Криму. Серед них визначили 7 найкращих історій – тих, які найбільш чітко висвітлювали задану тему. Отож сім’ї переможців:

1. Бахарев Едуард та Маріонелла. Діти: Ігор-Євген 11 років, Олександр 3 роки, Марія 6 років. До переселення проживали у Луганську, зараз – у санаторії “Перемога” у Ворзелі (Київська обл.).
2. Черкасс Вадим та Яна. Діти: Владислав 12, Оксана 11, Вадим 9, Анастасія 8, Марина 6, Ярослав 4. До переселення проживали у Донецьку, тепер – у Києві.

Есе №3

3. Хлистун Ігор та Білик Ганна. Діти: Роман 5 та Ангеліна 4. До переселення проживали у Горлівці (Донецька обл.), на даний момент – місто Дніпрорудне (Запорізька обл.).

Есе №10
4. Богатирьов Олександр та Анна. Діти: Ольга 16, Наталя 9 та Марія 2. До переселення проживали у Донецьку, тепер – у Києві.

Есе №17
5. Емерзіян Олександр та Малютіна Інна. Діти: Марина 13 та Олександр 4. До переселення проживали у Донецьку, тепер – в Одесі.

Есе №23
6. Смолієнко Валентин та Євгенія. Діти: Данило 14 та Аріна 4. Раніше проживали у селі Зоряному Донецької області, на даний час – у Хмельницькому.

Есе №26
7. Левченко Костянтин та Єлизавета. Діти: Тимофій 8, Матвій 6, Фадей 2, Одін – трохи більше місяця.До переселення проживали у Луганську, тепер – у Маріуполі (Донецька обл.).

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram