Підготовку до фестивалю «Всі разом – за сім’ю» 2016 офіційно розпочато!

Актуально
07.04.2016

У вівторок, 5 квітня, відбулася планова зустріч оргкомітету сімейного фестивалю в Києві. Близько 20-ти керівників громадських організацій, волонтерів та активістів зібралися, щоб обговорити основні організаційні питання та взяти безпосередню участь в проведенні фестивалю «Всі разом – за сім’ю!» 2016.

Учасники ділилися ідеями та досвідом проведення подібних заходів, обговорювали питання щодо зон відповідальності та кола обов’язків. Шляхом мозкового штурму було визначено варіанти проведення концертної програми.

Кожен з учасників усвідомлює свою соціальну відповідальність та висловлює громадянську позицію щодо утвердження інституту сім’ї. Саме це й стало приводом для організації сімейних фестивалів по Україні.

festival2

Так, в регіонах країни сімейні фестивалі відбудуться в травні. «Всі разом – за сім’ю» 2016 у столиці стане завершальним та найбільш грандіозним, і відбудеться 4 червня.

Нагадаємо, що соціальний фестиваль «Всі разом – за сім’ю» – це щорічний захід, який організовують учасники альянсу «Україна за сім’ю» та партнери. Фестиваль започаткований у 2010 році та складається із трьох блоків: наметове містечко (спортивні змагання, дошлюбне консультування, дитячі майданчики тощо), сімейна хода та вечірній концерт. «Всі разом за сім’ю» 2015  пройшов у парку імені Тараса Шевченка, а цьогоріч київський фестиваль планується на Софіївській площі.

Якщо ви бажаєте долучитися до участі у фестивалі, напишіть нам.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram