ПЕТИЦІЯ: Відсторонити Катерину Левченко від роботи в органах влади

Актуально
06.05.2020
ПЕТИЦІЯ: Відсторонити Катерину Левченко від роботи в органах влади

Діяльність Катерини Левченко на посаді Урядового уповноваженого з питань гендерної політики суперечить національним інтересам суспільства та держави.

ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ


Відповідно до ч. 1 Положення про Урядового уповноваженого з питань гендерної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 р. № 390, Урядовий уповноважений з питань гендерної політики (далі – Урядовий уповноважений) є уповноваженою Кабінетом Міністрів України посадовою особою, на яку покладено функцію з організації здійснення Кабінетом Міністрів України повноважень у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життя суспільства.

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» рівні права жінок і чоловіків – відсутність обмежень чи привілеїв за ознакою статі.

Разом з тим багато років Катерина Левченко систематично впроваджує гендерну політику. При цьому в її діяльності йдеться не лише про рівність прав і можливостей чоловіків і жінок, а й про унормування безкінечної кількості так званих «гендерних ідентичностей», що виходить за межі наданих їй повноважень. Бере участь у масових заходах під гаслами спільнот гомосексуалістів і транссекусалів. Серед іншого й взяла участь в агресивному феміністичному заході «Марш жінок» у Києві 8 березня 2020 року. Ця вулична акція супроводжувалася порнографічними і незаконними ілюстраціями статевих органів, нехтуванням суспільною мораллю, колоною відьом, висміюванням релігійних почуттів віруючих та вимогами ратифікувати скандальний міжнародний документ – Стамбульську конвенцію.

8 грудня 2018 року під час радіоефіру Катерина Левченко засудила ініціативу десятків місцевих рад по всій Україні, які проголосували на захист інституції сім’ї та проти гендерної ідеології і пропаганди гомосексуалізму. «Я звернулася до Служби безпеки України, – повідомила Левченко. – У листі на СБУ я зазначила, що подібні звернення суперечать Конституції України. Я попросила вжити заходи реагування і відкрити провадження за фактами голосування місцевих рад».

Таким чином Урядовий уповноважений з питань гендерної політики зазіхає на свободу слова і свободу політичної діяльності в Україні. І це попри те, що зазначені місцеві ради, які проголосували за просімейне звернення, представляють інтереси понад 20 мільйонів українців.

Публічна заява такого змісту викликає обурення серед українських громадян, бо Урядовим уповноваженим було продемонстроване зухвале нехтування волевиявленням громадян, яки через своїх представників у місцевих радах захищають інституцію сім’ї, а також моральні та національні традиції України.

Ми висловлюємо категоричну незгоду з такими діями Катерини Левченко, яка займає високу державну посаду. Її дії та висловлювання суперечать етичним нормам та світоглядним позиціям українців. Також відповідно до статті 2 Закону України «Про захист суспільної моралі» забороняється розповсюдження інформації (продукції), яка пропагує блюзнірство, тобто прояв неповаги до моральних норм та правил життя. Згідно статті 5 Закону України «Про захист суспільної моралі» держава забезпечує захист моральних засад і утвердження здорового способу життя. Згідно з Конституцією України та визнаними Україною міжнародними правовими документами, держава має зобов’язання перед українським народом щодо розвитку та захисту інституту сім’ї. Статтею 51 Конституції України зазначено, щосім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою. У статті 11 Конституції зазначено, що держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також розвиткові етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України. Відповідно до статті 16 Загальної декларації прав людини сім’я є природним i основним осередком суспільства i має право на захист з боку суспільства та держави. У статті 23 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права визначається, що сім’я є природним і основним осередком суспільства та має право на захист з боку суспільства і держави.

Разом з тим Катерина Левченко продовжує погрожувати переслідуваннями просімейним активістам, брехливо натякає на зв’язки з країною-агресором тих громадян і організацій, які захищають сім’ю і природний шлюб чоловіка і жінки. Висловлювання і дії пані Левченко мають ознаки порушення норм Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» за ознаками релігійних та інших переконань, заклику до обмеження свободи слова, свободи політичної діяльності, незаконного втручання в діяльність органів місцевого самоврядування та громадських об’єднань.

Крім того, згідно інформації, яка розміщена на Урядовому порталі з травня 2010 року по березень 2018 року Левченко Катерина Борисівна була президентом Громадської організації «Ла страда – Україна», в якій на сьогоднішній день, згідно відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, вона є одним із засновників.

Варто зауважити, що Громадська організація «Ла страда – Україна» співпрацює з Всеукраїнським громадським об’єднанням «Гей-альянс Україна». Інформація про співпрацю вказаних громадських організацій з’явилась в мережі Інтернет ще в лютому 2016 року, тобто до призначення Левченко Катерини на посаду Урядового уповноваженого, чим і пояснюється її поведінка щодо підтримки ЛГБТ-організацій та просування їхньої ідеології, спрямованої на зруйнування інтитуту сім’ї в Україні.

Відповідно до ч. 5 ст. 66 Закону України «Про державну службу» звільнення з посади державної служби є винятковим видом дисциплінарного стягнення і може бути застосоване лише у разі вчинення дисциплінарних проступків, передбачених пунктами 1, 3, 7, 9-11, 13, 14 частини другої статті 65 цього Закону, а також вчинення систематично (повторно протягом року) дисциплінарного проступку, передбаченого пунктом 12 частини другої статті 65 цього Закону.

Відповідно до пунктів 1, 3, 7, 9 частини другої статті 65 Закону України «Про державну службу» дисциплінарними проступками є:
– порушення Присяги державного службовця;
– вияв неповаги до держави, державних символів України, Українського народу;
– перевищення службових повноважень, якщо воно не містить складу злочину або адміністративного правопорушення;
– використання повноважень в особистих (приватних) інтересах або в неправомірних особистих інтересах інших осіб.

Отже, на наш погляд, відкрито підтримуючи представників політичного ЛГБТ-руху та просуваючи в Україні гендерний та антисімейний вектор, Катерина Левченко допустила порушення пунктів 1, 3, 7, 9 частини другої статті 65 Закону України «Про державну службу», оскільки:
– присягаючись вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, вона вживає заходів щодо обмеження прав та свобод громадян України, які виступають за збереження природних сімейних цінностей в країні;
– беручи участь у феміністичному заході «Марш жінок», який відбувся у Києві 8 березня 2020 року, та відкрито підтримуючи представників ЛГБТ і промоутерів вбивства ненароджених дітей, вона виявила неповагу Українському народові (йдеться про десятки мільйони громадян, які виступають за збереження в Україні життя, дітей, сім’ї і шлюбу як союзу чоловіка і жінки) та перевищила свої службові повноваження;
– вона використовує свої службові повноваження у неправомірних особистих інтересах інших осіб (ЛГБТ-активістів та промоутерів неприродної концепції т.з. гендерного різноманіття).

ВРАХОВУЮЧИ ВИЩЕ ЗАЗНАЧЕНЕ, ВИМАГАЄМО:

ЗВІЛЬНИТИ Левченко Катерину Борисівну з посади Урядового уповноваженого з питань гендерної політики!
ПРОВЕСТИ службове розслідування на підставі заявленого та притягнути її до відповідальності!
НЕ ДОПУСТИТИ у майбутньому призначення Левченко Катерини Борисівни на будь-які інші посади у структурі державних або місцевих органів влади!

ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ

Петиція є експертною. Запрошуємо до підпису представників інститутів громадянського суспільства (громадські організації, благодійні фонди, неформалізовані спільноти, професійні союзи) та різнопрофільних експертів (науковці, журналісти, лідери громадської думки тощо).

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram