Перша субота червня – вуличні сімейні заходи на центральних площах Києва

Актуально
27.05.2016

У Києві 4 червня на Поштовій площі біля Річкового вокзалу відбудеться щорічний фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» Він стане заключним серед аналогічних заходів в містах всієї України.

vr_for_fam_pocket

Проведення таких фестивалів в Україні стало національною традицією вуличних сімейних родинних дій, де поєднуються відпочинок та корисна інформація для сімей, батьків, дітей. Цього року у столичному фестивалі візьмуть участь кілька тисяч сімей, молоді та дітей.

Захід складатиметься з трьох частин. Перша з них – містечко з тематичними локаціями для різних членів сім’ї. Воно почне функціонувати із 12.00 на Поштовій площі. Сюди належить спортивний блок із фітнесом, тренажерами, змаганнями для дітей та підлітків. Чоловіки зможуть позмагатися за звання найсильнішого тата на локації перетягування автомобіля.

spord_mist_skad12

Також буде дитячий блок із конкурсами та призами, вікторинами та розвиваючими іграми. На денній сцені відбудеться шоу «Трюки Науки» та показ моди від учасників академії Wonderlab. Представлять свої номери і вихованці школи танців Dance Centre Myway.

Крім цього, паралельно відбуватиметься консультування щодо питань всиновлення дітей, щодо подолання вагітними жінками кризових ситуацій тощо. Сімейним парам та людям, що хочуть побратися, буде присвячений розважальний блок.

dnepr_8

Об 11 годині розпочнеться сімейна хода на Софійській площі. Завершиться вона на Європейській площі і тисячі сімей приєднаються до святкування сімейного фестивалю на Поштовій площі.

З 18.00 відбудеться святкове вечірнє сімейне шоу із відомими виконавцями та ведучими.

Зокрема, серед виконавців будуть Віталій Кириченко з гурту 482, Антон Копитін, балет «Нарнії», Місія 3:16. Ведучими будуть актори Київського академічного молодого театру Станіслав та Іванна Бжезінські.

На вечірній сцені відбудеться нагородження сімей-переможців у конкурсах на фестивалі«Всі разом – за сім’ю!». Ще подарунки будуть вручені багатодітним сім’ям, сім’ям-переселенців та сім’ям військових АТО.

kiev_19

«Київ як столиця покликаний стати обличчям позитивних і відповідальних вуличних дійств – задля блага українських сімей і українського народу. А організовуючи такі події, ми стаємо творцями сильної і успішної української держави з міцними сім’ями, відповідальними батьками та щасливими дітьми», — зазначають організатори фестивалю.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram