Остання промова воїна Святослава Кондрата: “Допоки ми б’ємося на фронті, ви оберігайте наш тил від ЛГБТ-наративів”

Актуально
22.06.2023
Остання промова воїна Святослава Кондрата:  “Допоки ми б’ємося на фронті, ви оберігайте наш тил від ЛГБТ-наративів”

“У цивільний час я є членом проводу військово-патріотичної організації «Карпатська Січ». Станом на зараз виконую обов’язки командира штурмової групи «Карпатської Січі» на війні. Наш військовий шлях почався ще у далекому 2014 році, пізніше їздили в АТО добровольцями, але все це не перешкоджало нам займатись громадською діяльністю. Паралельно займались соціальним проєктами та вихованням молоді.

Для нас завжди пріоритетним питанням стояло правильне національно-патріотичне виховання дітей. Відповідно, ми організовували свої різні соціальні проєкти, табірні вишколи, де виховували дітей за традиційними сімейними цінностями, базуючись на християнстві.

Один з пріоритетних напрямків – протидія ЛГБТ-збоченням, які проводились на гей-парадах й нав’язували це збочення нашим дітям. Наша організація була ініціатором на своєму терені, тобто на західній Україні, де ми і базуємось. Там робили свої акції і паралельно долучались до великих всеукраїнських акцій. Одним словом – були в авангарді всіх цих подій.

За це нас часто переслідували, цькували у ЗМІ, наші інформаційні ресурси в інтернеті постійно видаляли. Але ще в той час ми чітко розуміли, для чого і для кого ми все це робимо.  Це було для наших сімей, дітей, майбутнього і для України.

Війна все розставила по своїх місцях. В той час коли розпочалась повномасштабна війна, наші опоненти великими групами почали покидати країну, тобто тікати закордон. Особисто я тоді був закордоном, але в перші дні війни повернувся на рідну землю. І вже 26 лютого 2022 року ми вирушили на оборону Києва. Під час оборони загинув наш побратим, якого я думаю деякі присутні у залі точно знають – це Кирило Бабенцов, друг «Кобра». Він був щирим християнином та лицарем сучасності. На жаль, він загинув за оборону свого міста Києва, а ми продовжуємо його шлях.

Загалом наш підрозділ пройшов всі найгарячіші точки, ми стояли в авангарді оборони Києва і Миколаївщини, звільняли Херсонщину та виконували завдання на Харківщині. Остання наша ротація була на Донбасі, ми обороняли Донецьку землю.

Ми всі повинні розуміти, що жертви і жертовність, які здійснюються українськими воїнами, – це передусім для наших дітей і молоді. Зі свого боку ми обіцяємо, що не будемо жаліти ані себе, ані ворогів, щоб здобути ту сильну та омріяну країну, про яку всі мріють.

Хочу подякувати організаторам за запрошення на даний Саміт. А до всіх присутніх звертаюсь: до поки ми б’ємось на фронті, будь ласка, оберігайте наш тил. Неважливо, від якої країни чи організації йдуть нав’язування нам чужих наративів – ми маємо зберегти сильну та консервативну Україну. Це – наш пріоритет. Тільки ми разом можемо збудувати країну, про яку всі мріємо.

Дякую!

Слава Україні!

Слава Ісусу Христу!”

Київ, 9 червня 2023 рік.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram