Оновлено розділ сайту «Всі разом!» про місцеві ради

Актуально
23.03.2020
Оновлено розділ сайту «Всі разом!» про місцеві ради

Розділ «МІСЦЕВІ РАДИ НА ЗАХИСТ СІМ’Ї І СВОБОДИ» сайту «Всі разом!» доповнено важливою інформацією. На головній сторінці розділу РАДИ оновлено дані щодо кількості рад, які ухвалили Рішення про захист інституції сім’ї. Також створено кнопки для переходу на сторінки із описом та можливістю завантаження двох нових проектів Рішень: про ведення щорічного сімейного фестивалю та про інформаційно-просвітницькі заходи на сімейну тематику.

Сайт функціонує вже три роки. Раніше на ньому було лише одне рішення. Це проект Рішення місцевої ради щодо захисту інституції сім’ї на рівні адміністративно-територіальної одиниці. Документ декларує неможливість пропаганди поведінкових і статевих девіацій на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.  Нагадуємо, що протягом останніх трьох років понад 80 місцевих рад ухвалили Рішення про звернення до центральних органів влади з вимогою захищати інституцію сім’ї, протидіяти гендерній концепції і пропаганді ЛГБТ-ідеології.

А тепер Рух «Всі разом!» пропонує місцевим радам всіх рівнів розглянути проект двох нових проектів Рішень: про ведення щорічного сімейного фестивалю та про інформаційно-просвітницькі заходи на сімейну тематику. Рішення про ведення щорічного сімейного фестивалю. Метою документу є популяризація інституту природної української сім’ї на вулицях міст, містечок, сіл та селищ України, а також – формування традиції проведення сімейного дозвілля на території певного населеного пункту.

Наступним проектом є Рішення про інформаційно-просвітницькі заходи на сімейну тематику. Метою ухвалення документу є підвищення ролі інституту сім’ї серед дітей та молоді з метою творення сильної і успішної української держави і нації з міцними сім’ями, відповідальними батьками та щасливими дітьми. До цього проекту Рішення також пропонується конкретний план інформаційно-просвітницьких заходів.

Тексти проектів Рішень, пояснювальні записки та план заходів можна завантажити за посиланням: https://vsirazom.ua/council На цьому ж сайті у зручний спосіб можна ознайомитися із мапою рішень місцевих рад, їх копіями та результатами голосування. Запрошуємо скористатися ресурсами, які містяться на спеціалізованому сайті Руху «Всі разом!» у розділі РАДИ, завантажити та подати на розгляд місцевим депутатам проекти рішень щодо захисту інституції сім’ї.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram