Національний тур “Всі разом – за сім’ю!” сягнув Житомира та Хмельниччини

Актуально
19.11.2018

12 та 14 листопада куратор національної кампанії “Всі разом – за сімю!” Руслан Кухарчук перебував з робочим візитом у Житомирі та Камянець-Подільському, що на Хмельниччині.  

У понеділок, 12 листопада, Руслан Кухарчук виступав на круглому столі “Виховання молодого покоління в світі християнських цінностей в складний для України час” у Кам`янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Він виклав такі теми: “Національна сімейна стратегія – цілі та завдання” та “Основна роль сім`ї в наданні освіти новому поколінню України”. На події було майже сто делегатів з усієї України, а також місцеві науковці, вчені, державні та громадські діячі.

А у середу, 14 листопада, голова руху “Всі разом!” виступав на першому обласному Форумі сім’ї у Житомирі. Після виступу на відкритті гість з Києва провів тематичну зустріч з обласними медійниками і державними службовцями. Форум відвідали близько трьохсот учасників. Гостем події також став Адріан Буковинський, голова благодійного фонду “Сім`я”.

В обох містах Кухарчук розповів про прийняті місцевими радами резолюції на захист сім`ї в Україні. Таких міст уже 60: “Сьогодні понад 50 сімейних рад, з них 10 обласних проголосували сімейну резолюцію. Це не просто звернення громадських організацій. Це рішення місцевих органів влади, які обрані місцевими громадами. Вони вимагають, наприклад, зберегти сім`ю в Конституції, не дозволити в жодному разі унормування так званих “цивільних одностатевих партнерств” чи “одностатевих шлюбів”. Також вони вимагають, щоб в Україні було запроваджено Міністерство у справах сім”ї. Тобто це достатньо чіткі категоричні вимоги, які сьогодні ширяться по всіх місцевих радах України”.

А також спікер підкреслив, що 2018 рік став по-особливому успішним для розгортання національного сімейного руху “Всі разом – за сім`ю!”: 60 міст України провели в теплі місяці року сімейні фестивалі чи марші на захист сім`ї. Днями був оприлюднений документальний фільм про цей тематичний марафон.

 

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram