Крейґ Ґрошел, Пилип Савочка, Тарас Тополя та інші: відкриття сезону ГЛС в Україні
У Києві розпочався сезон Глобального Лідерського Саміту в Україні. На традиційну щорічну подію зібралось понад 600 учасників. 28-29 листопада учасники зі всієї України мали змогу взяти участь як на живій події, так і онлайн.
Протягом двох днів лідери отримували якісні та практичні поради від успішних підприємців, впливових державних службовців та всесвітньо відомих пасторів. Учасники на живій події мали можливість не лише почути спікерів, а і поділитись порадами одне з одним, познайомитися з цікавими людьми та спікерами.
Значна кількість делегатів з України та інших країн доєдналася до ГЛС онлайн. Це був як індивідуальний так і командний перегляд. У заході брали участь команди від 10 до 50 учасників одночасно в різник містах України. Для цього збиралися у своїх церквах, офісних приміщеннях або вдома. На живій події були продемонстровані фото та відео участі онлайн-команд.
У програмі ГЛС у Києві вісім міжнародних спікерів навчали українських лідерів через відеопослання. А також четверо українських промовців різних секторів громадянського суспільства. Музичним супроводом служила група прославлення церкви Light Up.
Розпочав захід національний директор ГЛС в Україні Руслан Кухарчук. «Для нас є великим задоволенням і одночасно чудовою традицією проводити Глобальний Лідерський Саміт в Україні. ГЛС єднає християн, громадських діячів, державних службовців, підприємців, щоб удосконалювати свої навички лідерства для змін навколо нас», – зазначив директор.
Під час відкриття події зачитав Святе Письмо Тарас Сень, пастор та директор місії «Христос є відповідь» у Рівному. Він привів приклад біблійного лідера Ісуса Навина.
Українські промовці, на живій промові
Руслан Кухарчук говорив про сенс і мету християнського лідерства в Україні зараз. Він розповів про причини української «Руїни». І основними кроками виходу з неї він назвав українцентризм та християнські цінності. Тому що Україна – це християнська країна. «Українська державність і українська національна ідентичність витікають з прийняття християнства, залежать від християнської системи цінностей, передбачають необхідність дотримання християнської етики», – підкреслив Кухарчук.
Ігор Фостенко, власник комапнії Enjoy The Wood, відповідав на запитання. Він розповів про свою компанію та книгу «Шлях від безпритульника до мільйонера». З дитинства він був безхатьком, але з часом змінив своє життя та став християнином. З часом він заснував бізнес та став успішним підприємцем. Ігор розповів про свій шлях лідера та дав поради присутнім. Найвідомішим продуктом його компанії є настінні карти світу та України. Він розповів, що ідея створити такий продукт виникла через власну потребу такої карти.
Пилип Савочка, єпископ церков «Спасіння», говорив про церковне лідерство. Він виокремив три рівні лідерства в церкві: служитель – керується обовʼязками, старший брат – керується справедливістю, батько – керується милосердям. Після промови гостю задавали запитання про структуру, служіння та лідерство у церкві. Він дав практичні поради присутнім.
Тарас Тополя, лідер гурту АНТИТІЛА, сімʼянин та батько трьох дітей, військовослужбовець, говорив про усвідомлене лідерство. Після промови він взяв участь у ток-шоу та відповідав на запитання ведучого та присутніх.
Слово також мав підполковник Іван Невмержицький з Міністерства оборони України. Він зазначив, що важливо мати стійкість під час складних обставин в житті. Короткі промови також мали Олександр Орищин, директор Інституту Лідерства Управління та Коучингу, Валентин Синій, ректор Таврійського християнського інституту. А завершальне слово говорив Ілля Перевознюк, пастор церкви «Перемога» у Миколаєві.
Міжнародні промовці
Традиційно першим спікером на ГЛС був Крейґ Ґрошел – всесвітньо визнаний лідер лідерів, засновник та старший пастор церкви Life.Church. Він говорив про те, що ми повинні бути одержимими тим, що робимо.
Джоні Тада – засновник та генеральний директор Joni and Friends, захисник прав людей з інвалідністю, автор бестселерів. Вона говорила промову на тему «Парадокс лідерства через слабкість».
Вілл Гідара – популяризатор гостинності, ресторатор, автор бестселерів, говорив про гостинність. «Використовуйте принцип, який завжди залишається актуальним – прагнення людей відчувати турботу», – зазначив Гідара.
Ервін МакМанус – засновник The Arena Mastermind for Optimal Performance та церкви MOSAIC, автор бестселерів, розповів про сім частот комунікації.
Девід Ешкрафт – президент і генеральний директор Глобальної лідерської мережі (GLN). Він говорив про приховану силу, яка може знищити наш спадок. Він поділився уроками, які допоможуть нам створити спадок, що не піддається руйнуванню.
Артур Брукс – професор Гарвардського університету, автор бестселерів, говорив про те, як стати щасливішим у нещасливому світі.
Меґан Фейт Маршмен – пастор-вчитель, спікер та автор, говорила про те, що нам, лідерам-служителям Ісуса, можливо, настав час відпустити духовну продуктивність, відкинути нашу культурну тенденцію жити під тиском і знайти свободу, щоб йти з Богом і назустріч Йому крок за
кроком.
Кіндра Холл – експерт зі сторітелінгу, автор бестселерів, мала промову на тему «сила історії».
Нагадаємо, щороку в Україні Глобальний Лідерський Саміт відбувається зазвичай у Києві, Чернівцях, Дніпрі та Полтаві. Минулого сезон у чотирьох містах загалом взяли участь понад 1200 учасників.
Запрошуємо вас підписатися на телеграм-канал ГЛС, де будуть поступово публікуватися промови українських спікерів. А придбати код-доступу з усіма міжнародними промовами українською мовою можна за посиланням.
Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram