КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ ПРОВЕДЕ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «ЦІНА ЗЕМЛІ»

Актуально
05.03.2019

У березні відбудеться чергове засідання Кабінету експертів, на якому розглядатимуться питання земельних відносин, продажу землі, шляхи оптимізації та використання земельних ресурсів для стимуляції національного економічного росту. Запрошені спеціальні експерти в галузі економіки, сільського господарства, кооперації та богословських дисциплін.

Сучасна ринкова економіка перетворює землю в товар. Україна все далі інтегрується в європейський простір — переймаючи культуру приватної власності. Багато років точаться дискусії щодо таких питань:
— в чому цінність землі?
— яким має бути земельне законодавство?
— чи можна продавати землю?
— хто має право господарювати на українській землі?
Для пошуку відповідей на ці питання ми збираємо за круглим столом провідних національних експертів у питаннях земельних відносин, приватної власності, богословів та культурологів. Спільно ми маємо знайти нові відповіді та підходи до вивчення питання ставлення до землі — як товару і напрацювати сучасні пропозиції, законодавчі ініціативи для адвокації прозорих правил гри на ринку землі в Україні.

В дискусії братимуть участь: Зиновій Свереда — засновник Академії Етики та Економіки, доктор соціальної економіки, Лариса Старікова – координатор аналітичного центру Аграрного союзу України, Руслан Кухарчук – голова громадянського руху «Всі разом!», Віталій Храбатін — референт Пасторально-місійного відділу УГКЦ, Сергій Пастушенко — доктор технічних наук, академік Академії наук вищої школи України, Вікторія Гордієнко — головний науковий співробітник Українського центру екології ґрунтів та інші спеціально запрошені гості.

Дата круглого столу: 21 березня 2019.
Адреса: вул. Ярославів вал, 9.
Регламент: 12:00 — 16:00.

Організатором круглого столу є Кабінет експертів ГО «Всі разом!».
Взяти участь у дискусії може кожна зацікавлена особа, попередньо зареєструвавшись у спеціальній формі.
Деталі: 0681007093, forum@vsirazom.ua