ГЛОБАЛЬНИЙ ЛІДЕРСЬКИЙ САМІТ В КИЄВІ ЗІБРАВ БЛИЗЬКО 400 УЧАСНИКІВ

Актуально
11.12.2018
7-8 грудня в Києві пройшов Саміт-2018. Громадська організація “Всі разом!”, згідно партнерської угоди з Willow Creek Аssociation, відповідальна за проведення цієї події у трьох містах: Київ, Харків та Одеса. Подію в Києві відвідало 400 учасників з усієї України та ближнього зарубіжжя. Загальна тема Саміту в цьому році була присвячена лідерського впливу, яке перетворює навколишній світ.

Великий зал Нівки-Хол на два дні став епіцентром концентрації церковних і громадських лідерів, управлінців, керівників з командами, вчених і підприємців, політиків і чиновників, студентів і кожного, хто бажає зрозуміти своє покликання, розкрити лідерський потенціал і дізнатися інструменти ефективної роботи.

Щоранку програма Саміту відкривалася молитвою, яка надихала і об’єднувала всіх учасників. У перший день, з вітальним словом до учасників звернувся національний єпископ церков «Церква Божа України» Олексій Демидович. Він закликав кожного стати тим лідером, який здатен впливати. Особливу атмосферу Саміту протягом двох днів забезпечували творчі виступи музикантів: Платона Давидова (Київ) і Олега Кірілкова (Біла Церква), а також яскраві арт-шоу від Маргарити Антонець (Полтава).10 відеопослань авторитетних і всесвітньовідомих спікерів, які ділилися ексклюзивними посланнями про лідерство, вплив і зміни. Зокрема серед них: Крег Грошел, Т.Д. Джейкс, Анджела Арендс, Ервін МакМанус та інші. Спеціальними гостями Саміту стали Генрі Мадава, старший пастор церков «Перемога», Андрій Оленчик, заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також Руслан Кухарчук, голова громадського руху «Всі разом!». Вони виступали зі сцени і ділилися практичними інструментами та навичками лідерського впливу та здійснення змін в нашій країні на різних рівнях.


Лейтмотивом події стали наступні тези:
– кожен має здатність і потенціал впливати, щоб запалити іскру змін;
– культура християнського лідерства змінює людей, церкви, організації, якість управління, громаду і родину;

– для багатьох лідерів цей Саміт – подія року, яке стимулює церква і суспільство до досягнення ефективності та результату.


«Нічого більш якісного з точки зору змісту і форми по темі лідерства, розвитку та ефективності я не зустрічав. При цьому наголошую, що ГЛС вельми корисний і цікавий всім, а не тільки тим, хто знаходиться на ключових позиціях. Для команди організаторів надзвичайно цінним є можливість проводити Саміт в декількох містах України» поділився Руслан Кухарчук, керівник оргкомітету ГЛС.
Фото з події можна переглянути ТУТ

Наступними містами, які зустрічатимуть Саміт навесні 2019 – стануть Харків та Одеса.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram