Фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» відбувся у Рівному

Актуально
29.05.2019

12 травня на центральній площі міста Рівне відбулося справжнє свято – фестиваль «Всі разом – за сім’ю!». Захід відбувся в рамках конкурсу на проведення вуличних заходів на сімейну тематику.

У неділю, 12 травня у Рівному пройшла мирна хода «Всі разом – за сім’ю!». Рівняни пройшли центральною вулицею міста до майдану Незалежності. Участь у мирній ході взяли близько 7 тисяч рівнян.

Після маршу відбулося справжнє свято на головній площі міста.  На головній сцені заходу зі словом виступив губернатор Рівненщини — Олексій Муляренко, а також інші представники місцевих органів державної влади. Під час свого виступу чиновники чітко проголосили свою позицію щодо підтримки інституту сім‘ї.  Священнослужителі різних конфесій, закликаючи берегти традиційну сім`ю, виховувати в християнському дусі дітей, ставати на захист християнських та сімейних цінностей.

Функціонували різні локації із батутами та надуваними гірками. Сучасні танці, вокал та іграшки, аквагрим і національні локації – усе створювало атмосферу свята. Слід зазначити, що під час проведення заходу Рівнянами будо зібрано понад 50 тис. гривень на придбання веносканера для онкогематології Рівненська обласна дитяча лікарня.

Головною метою фестивалю «Всі разом – за сім’ю!» є популяризація сімейних цінностей, демонстрація краси подружжя та розуміння важливості батьківства, материнства і дитинства,  підтримка споріднених зв’язків між поколіннями.

Заходи відбуваються представниками Громадської організації «Громадянський рух «Всі разом!» при підтримці Відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту.

На початку року було оголошено про конкурс заходів на сімейну тематику. Розгляд пропозицій тривав два місяці: з лютого по квітень. Переможцями було оголошено 5 міст: Рівне, Біла Церква, Миколаїв, Кременчук, Сєверодонецьк (Лисичанськ). Суми коштів, які міста отримують на проведення заходів, складає приблизно 60 тисяч гривень.