Цікаві факти про сезон вуличних заходів на сімейну тематику у 2019-му році 

Актуально
06.11.2019
Цікаві факти про сезон вуличних заходів на сімейну тематику у 2019-му році 

Вуличні сімейні заходи в 2019 році відзначилися особливою творчістю та професійним підходом організаторів. Саме це сприяло збільшенню кількості учасників майже вдвічі порівняно з минулим роком. Офіс руху “Всі разом!” відібрав цікаві і нетипові деталі з різних населених пунктів… 

 1. Хмільник (Вінницька обл). Організували квест, щоб учасники пройшли усі локації, а родзинкою свята стало плавання на байдарках.
 2. Дніпро. Приготували святковий 100-кілограмовий пиріг, яким пригостили усіх учасників фесивалю. 
 3. Дніпровське (Дніпропетровська обл). Родзинкою став вечірній перегляд сімейного фільму “Ми купили зоопарк” у літньому кінотеатрі. 
 4. Кривий Ріг (Дніпропетровська обл). На вечірньому концерті виступили учасник сьомого сезону Х-фактора Вадим Діякевич, айриш-фолк гурт Kings Kids з Полтави. Хедлайнерами концерту стали фіналісти національного відбору на Євробачення в 2016 і 2019 роках, група Brunettes Shoot Blondes. 
 5. Краматорськ (Донецька обл). 58 локацій, 37 партнерських організацій, понад 10 000 учасників заходу. 
 6. Слов’янськ (Донецька обл) та Чортків (Тернопільська обл). В обох містах  марш очолював міський голова. 
 7. Брусилів (Житомирська обл). Екстрим-зона, 4 тисячі учасників, вечірній концерт із Славком Святинчуком. 
 8. Запоріжжя.Залучили 150 громадських організацій та бізнес-партнерів, 700 волонтерів, організували 200 різних видів активностей, роздали 3 000 подарунків. 
 9. Київ. На відкритті фестивалю “Всі разом – за сім’ю!” виступили Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, координатор «Всеукраїнського Собору» Олександр Турчинов, народний депутат Оксана Білозір і голова громадянського руху «Всі разом» Руслан Кухарчук. Виступали відомі виконавці – групи DETKI, One Light Inside, The Cavaliers, головним хедлайнером свята став співак Сергій Бабкін. 
 10. Знам’янка (Кіровоградська обл) Свято проходило 18 травня, а 15 травня був Міжнародний День сім’ї. І усім батькам, чиї діти що народилися 15 травня 2019 року, організатори фестивалю урочисто вручили свідоцтва про народження дитини. 
 11. Старобільськ (Луганська область). Проводили захід вперше, організували парад дитячих візочків та змагання Family look – дефіле в родинному одязі в одному стилі.
 12. Лисичанськ та Сєвєродонецьк (Луганська обл). Кульмінацією фестивалю в Лисичанську було створення муралу на фасаді навчального закладу із логотипом “Всі разом – за сім’ю!” та відбитками дитячих долоньок. А в Сєвєродонецьку родзинка – перегляд просто неба мультфільму. 
 13. Львів. Проводили фестиваль двічі і в сумі прийшло 17 000 учасників. Зробили живу карту України із людей. Презентували фотопроект «Чорнобривці. Уквітчані долею». Це проект про успішні львівські родини, які виховують прийомних дітей, дітей з особливими потребами, а також про жінок у цих родинах, що мають звання «Мати-героїня».
 14. Миколаїв. Родзинкою фестивалю став флешмоб, у якому взяли участь понад 200 учасників, вишикувавшись у речення “Всі разом – за сім’ю!”.
 15. Кременчук (Полтавська обл). Почалося все ще за день до заходу, коли організатори запустили шість брендованих тролейбусів, які курсували по місту і перевозили пасажирів безкоштовно. На ході було кілька яскравих елементів: попереду йшли підлітки-барабанщиці, потім підвода з багатодітною родиною, за ними молодята на двох спеціально прикрашених авто, а потім родини в карнавальному одязі, з дитячими візочками. 
 16. Рівне. Організували збір коштів на придбання веносканера для онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні. Загалом, для лікарні передали понад 50 тис. гривень. На святі було більше 10 тис учасників. 
 17. Хмельницький. Проводили цілий тиждень різні заходи, присвячені сім’ї. Розпочали і закінчили цей тиждень вуличними заходами.

Така творчість та кількість учасників на фестивалях дозволяє з впевненістю заявляти, що вуличні сімейні заходи стали загальноміською подією. Подивитися весь детальний огляд фестивалів можна тут: www.vsirazom.ua/family2019ua 

Про марафон вуличних сімейних заходів по Україні 2019: 63 міста і 270 тисяч учасників читайте ТУТ. 

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram