Безкоштовні тролейбуси «Всі разом!» курсували у Кременчузі

Актуально
07.06.2019

01 червня відбувся фестиваль «Всі разом — за сім’ю!» у Кременчузі. Захід пройшов в рамках конкурсу на проведення вуличних заходів на сімейну тематику.

Фестиваль «Всі разом за сім’ю!» відбувся 01 червня у місті Кременчук Полтавської області. До проведення фестивалю містом курсували шість безкоштовних тролейбусів із афішами заходу. У міському транспорті волонтери фестивалю запрошували жителів Кременчуга взяти участь у сімейному святі.

У рамках заходу містяни пройшлися урочистою ходою вулицею Соборною від площі Незалежності до парку культури та відпочинку «Придніпровський».

Після ходи відбулося справжнє свято.  Під час фестивалю функціонували різні локації:  квести, ігри, розважальні локації та зони змагання, аквагрім, косоплетіння, солодка вата та інформаційно-просвітницькі локації. Під час заходу працювало кафе «Тато і я».

Головною метою фестивалю “Всі разом – за сім’ю!” є популяризація сімейних цінностей, демонстрація краси подружжя та розуміння важливості батьківства, материнства і дитинства,  підтримка споріднених зв’язків між поколіннями.

Заходи відбуваються представниками Громадської організації “Громадянський рух “Всі разом!” при підтримці Відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України.

На початку року було оголошено про конкурс заходів на сімейну тематику. Розгляд пропозицій тривав два місяці: з лютого по квітень. Переможцями було оголошено 5 міст: Рівне, Біла Церква, Миколаїв, Кременчук, Сєверодонецьк (Лисичанськ). Суми коштів, які міста отримують на проведення заходів, складає приблизно 60 тисяч гривень.