Amnesty International: захищає комуністів, атакує ЗСУ і християн

Актуально
05.08.2022
Amnesty International: захищає комуністів, атакує ЗСУ і християн

Скандальна організація Amnesty International заявила, що Збройні сили України створюють загрози для цивільного населення України. Це вони стверджують у своєму черговому звіті, який опублікований 4 серпня. Свою атаку на Україну і українські збройні сили Amnesty International зробили підкреслено і умисно. Неадекватні звинувачення опубліковані на сайті та у соціальних мережах організації.

Основна претензія полягає у тому, что українська армія розміщує деякі свої бази і керує системами озброєння в межах населених пунктів. Подібні закиди вражають своєю неадекватністю, адже ворог в особі російської армії атакує ракетами та артилерією безпосередньо українські міста і села. І щоб здійснювати ефективну оборону і захист населення, немає іншого шляху, ніж розміщувати військові бази та відповідне обладнання у міській інфраструктурі.

Більш того, Україна як об’єкт жорстокого військового вторгнення має беззаперечне право вибудовувати свою оборону і контрнаступ у таких спосіб, який вважає найбільш ефективним для захисту своїх громадян і для звільнення всіх тимчасово окупованих територій.

Amnesty International – скандально відомо міжнародна організація. У 2015 році висловила стурбованість тим, що в Україні ухвалено рішення заборонити Комуністичну партію. Мовляв, це зазіхання на політичні права людей. При цьому Amnesty забула, що комуністичній рух у всьому світі призвів до знищення сотень мільйонів людей буквально фізично.

У 2017 році керівниця українського офісу Amnesty Оксана Покальчук, як справжі адепти комуністичних ідей, почала нападати на церкви і релігійні організації в Україні. Звинуватила віруючих людей у надмірному впливі на рішення Верховної Ради. Ніби віруючі люди не є виборцями і не мають права на політичні вимоги.

Ну і що вже казати, що Amnesty International в Україні є постійним і системним учасником так званого «КиївПрайду» – пропагандистської ходи гомосексуалістів і лесбійок. До речі під час цього заходу неодноразово звучали антиукраїнські гасла, зокрема «Смерть нації – Квір ворогам», «Make love – Not civil war» та інші.

Голова організації «Всі разом!» Руслан Кухарчук стверджує, що серед учасників «КиївПрайду» ще багато системних організацій, які сповідують такі самі антиукраїнські, або антинаціональні, або комуністичні ідеї. Він також звернувся до Міністерства юстиції України з проханням пояснити, чому такі структури, як Amnesty International, Фонд Рози Люксембург та деякі інші продовжують вільно функціонувати в Україні попри законодавство про декомунізацію.

“Всі разом!”

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram