Адріан Буковинський відповість на запитання на відкритій зустрічі у понеділок 21 березня

Актуально
18.03.2016

Відкрита зустріч з Адріаном Буковинським відбудеться 21 березня о 19.00 у некафе «БеседніZzа». У зв’язку з великим резонансом в останній час навколо особи урядового уповноваженого у справах сім’ї Адріана Буковинського, громадянський рух «Всі разом!» організував спеціальну відкриту зустріч із сімейним експертом. На зустріч запрошуються всі охочі. План заходу включає в себе виступ Адріана, а також відповіді на запитання із залу.

Адріан Буковинський – президент всеукраїнського благодійного фонду “Сім’я”, співавтор законопроектів в сфері державної сімейної політики, доктор філософських наук, керівник програми «Щаслива сім’я» Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської міської держадміністрації. Також є членом правління національного Альянсу «Україна за сім’ю», автором і ведучим програм по підготовці наречених до життя у подружжі.

Адриан Буковинский
Нагадаємо, 2 березня 2016 року Адріан Буковинський був призначений Урядом на посаду уповноваженого з питань сім’ї та сімейних цінностей. А вже 8 березня Арсеній Яценюк оголосив конкурс на заміщення цієї посади, а для Буковинського назначив перевірку. Приводом для такого рішення стало обурення ЛГБТ-активістів. Вони знайшли цитату Адріана прес-конференції 2013 року, де громадський діяч відкрито говорить про своє негативне відношення до ідеології гомосексуалізму.
На зустрічі Адріан дасть відповіді, що трапилося. Будуть також обговорюватися актуальні проблеми сучасної сім’ї. Як скоротити кількість розлучень? Де знаходиться межа між пропагандою і толерантністю? Чи можуть християнські цінності і особиста думка заважати політичній кар’єрі та державній службі?
Про це та інше – на зустрічі у понеділок 21 березня о 19.00 у некафе «БеседніZzа», пров. Т. Шевченка, 7.
Контакти організаторів: 063-93-61-450 – Ілона
Для журналістів вхід вільний( за умови попередньої акредитації у Ілони).
Умови участі:
Захід відкритий, оплата за тарифами закладу (30 грн – перша година, 20 грн – наступні). Чай, кава і частування – безкоштовно.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram