Церква відповідальна за формування сімейної політики у державі

Актуально
03.04.2015

2-3 квітня в Києві пройшла конференція «Україна за сім’ю». Громадські та церковні діячі, юристи та просто сім’ї приїхали із різних куточків України послухати досвідчених експертів. Організатор – Альянс «Україна за сім’ю» –  вибрав найкращих спікерів, серед яких бізнес-леді Світлана Співакова, відомий психолог Марина Сила, Уповноважений Президента з прав дитини Миколай Кулеба, коуч із сімейних відносин та співзасновник компанії I`M Family Олександр Яременко, керівник центру «Восхождение» та доктор психологічних наук (США) Денис Боуен та інші.

Ukraine for family_047

 

Як жінці реагувати на чоловічі капризи, як налагодити тайм-баланс у сім’ї,  як справлятись з капризами дитини, як формувати сімейний бюджет, як закохатись та не помилитись, як підготуватись до батьківства та на інші питання учасники дізнались відповіді. На конференції  розглядались методи допомоги сім’ям бути щасливими та стратегії взаємодії держави та церкви з просування сімейних християнських цінностей.

Микола Кулеба, Уповноважений Президента з прав дитини, звернувся до церкви та громадськості з проханням допомогати державі у формуванні сімейної політики, закликав до діалогу церкви і держави.

«Споконвічно церква була носієм сімейних цінностей, яким слідувала держава, уряд, суспільство. Сьогодні, на мою думку, потрібно повернутися до цих цінностей, бо за час Радянського Союзу церква втратила свій вплив на суспільство. Сьогодні потрібно все зробити, щоб ми жили по християнським цінностям».

Ukraine for family_115

 

Також він зазначив, що в державі повинні підноситись на високий рівень шлюб, його реєстрація, народження дітей і відповідальність за їх виховання, і не повинно бути маніпуляцій по темі ювенальної юстиції, якої в Україні немає, і вона не скоро до нас прийде.

 

 

Голова Альянсу «Україна за сім’ю» Віталій Орлов розказав про три сфери викликів у нашому суспільстві.

Ukraine for family_005

«Перше – це дошлюбна підготовка. Понад 30% розлучень відбувається в перші п’ять років подружнього життя. Чому? Люди не знають, як жити разом. Вони мають досвід від батьків і зовнішній вплив культури, яка не зовсім хороша. Друге – ті сім’ї, які вже є і не хочуть розлучатися. Але вони нещасні, вдома можливо сваряться і несуть негативний приклад для дітей. Тому ми розглядаємо це як допомогу вже існуючим сім’ям бути щасливими, бути продовжувачами цього щасливого життя у своєму поколінні. І третє, це зовнішня загроза – це ЛГБТ, одностатеві шлюби, порнографічні речі. Щоб церква і лідери в країні могли протистояти цьому, щоб зберегти традиційну сім’ю, яка є запорукою успішної країни».

Ukraine for family_095

 

Завжди інергійний співак та активіст руху  за сім’ю Роман Ващук теж не уникнув журналістів та прокоментував подію. «Тут відбувається навчання якимось азам, принципам, на чому базується благословенна, любляча, щаслива сім’я. Бог – Творець сімей. І Він знає, як навчити щастя. Багато хто, починаючи Президентом і закінчуючи чиновниками, говорить про те, що наша країна має християнські цінності. Християнські цінності – це щаслива сім’я, яка має дітей і діти, які люблять своїх рідних і люблять Бога».

На завершення конференції відбулась годинна робота у групах, де учасники вирішили щоквартально збиратись по робочим питанням. Крім цього було сплановано проведення у травні  вуличних просімейних заходів по різних містах України.

Прес-служба ГО “Всі разом!”

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram