У Донецьку область надійшли карети швидкої допомоги

Актуально
28.10.2014

karetu_03

Ще всередині серпня цього року представники громадської організації «Всі разом!» по вулиці Нагірній, 25-27 у Києві виявили на парковці фірми «Авангард» 46 карет швидкої допомоги без номерів.

Щоб з’ясувати ситуацію, громадська організація надіслала запит до Міністерства охорони здоров’я.  В якому поцікавилась, що це за авто, на балансі якої організації вони знаходяться та чому не використовуються за призначенням.

У листі-відповіді заступник міністра МОЗ – керівник апарату Василь Лазоришинець пояснив, що автівки швидкої допомоги були закуплені Міністерством охорони здоров’я за рахунок бюджетних коштів 2013 року. Така закупівля здійснювалась за бюджетною програмою «Розвиток служби екстреної медичної допомоги (придбання медичного автотранспорту) для закладів охорони здоров’я».

Як йдеться у листі, всі 46 автомобілів швидкої медичної допомоги розподілені закладам охорони здоров’я Донецької області. І вже станом на кінець серпня дані карети швидкої допомоги передано до Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Донецької області.

Зі слів представника прес-служби «Всі разом!», приємно, що МОЗ після звернення оперативно передав автівки швидкої допомоги туди, де в них є гостра потреба, хоча до того більше року вони стояли незатребувані.

Нагадаємо, громадянський рух «Всі разом!» у своїй діяльності об’єднавп’ять блоків суспільного життя. Це Безпечне суспільство, Повноцінна сім’я, Релігійна свобода, Міцне здоров’я та Благодійність.  Організація працює з 2010 року.

Lust_vidpovid_MOZ

 

Прес-центр Руху «Всі разом!»

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram