Рух «Всі разом!» дякує тим, хто захищає мир в Україні і територіальну цілісність

Актуально
31.07.2014

В рамках пріоритету «Благодійність» 19 та 21 липня представники Руху «Всі разом!» відвідали Головний військовий клінічний госпіталь Міністерства оборони України у Києві. На поранених солдат чекали особисті подарунки та прості, але важливі слова «Дякуємо вам!».

Під час перебування у закладі вдалося навідатися до хлопців у шести палатах різних відділень. Серед них хірургічне, травматичне та опікове.

Gospital_1

Говорили про їхній поточний стан, як проходять бойові дії в гарячих точках країни, який настрій та очікування у солдат після отримання важких травм та каліцтва. За словами учасників походу, вражає те, що солдати не втратили бойовий дух та готові й надалі захищати Батьківщину.

podarki_2

Подякувати сміливим співвітчизникам вирішили косметичними подарунковими наборами, а також Євангелієм, корисною літературою, пресою та персональним листом від голови Руху «Всі разом!» Руслана Кухарчука. А двом бійцям, якім ампутували ноги, надана пряма грошова допомога для протезування.

podarki_

«Багато наших побратимів, воїнів і захисників вже пішли від нас… Будемо завжди їх пам’ятати! А тим, хто залишився з нами, – завжди говоритимемо «Спасибі!» Просто дякуємо, бо інші слова – зайві. І молимося про Божий захист. Вважатимемо за честь і в майбутньому залишатися на зв’язку. Бажаємо підтримувати, чим зможемо», – йдеться у зверненні Кухарчука до солдатів.

Крім відвідин Головного воєнного госпіталю, також учасники Руху відвідали центральний госпіталь МВС України.

liku_

Окрім персонального спілкування з бійцями, у приймальні госпіталю активісти Руху залишили пакет з ліками для тих, хто й досі перебуває у зоні АТО.

Gospital_2

Рух «Всі разом!» закликає пам’ятати про тих, хто кладе життя за мир на рідній землі та запрошує до співпраці всіх небайдужих щодо будь-якої допомоги травмованим бійцям. Це може бути як матеріальна допомога (особливо на протезування), так і організація спеціальних тематичних заходів (прогулянки, концерти, екскурсії, культурна програма для хлопців).

liku_2

Про всі свої ідеї та пропозиції повідомляйте в офіс руху «Всі разом!»: info (at) vsirazom.ua, +38-098-858-48-48

Прес-центр руху «Всі разом!».

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram