Громадські організації об’єдналися у національний рух «Україна за сім’ю»

Актуально
07.07.2014

--_01

2 липня у Києві відбулась зустріч лідерів та керівників громадських організацій просімейного спрямування. Представники 15 інститутів громадянського суспільства одноголосно підтримали створення Національного руху «Україна за сімю».

За словами учасників зустрічі, рух «Україна за сім’ю» є майданчиком для спілкування організацій і об’єднання їхніх зусиль і ресурсів. Спільна мета – захист і популяризація традиційних сімейних цінностей. При цьому визначено п’ять пріоритетних напрямків: органи влади, церкви, масмедіа, бізнес, освіта.

«Сукупність наших знань та інструментів можуть служити всім нам і суспільству. Необхідно налагодити внутрішню комунікацію і спрямованість дій. «Україна за сім’ю» бере на себе інформаційно-координуючу роль, у тому числі для надання просвітницької, організаційної, юридичної допомоги», – зазначається в установчому документі.

Серед завдань руху: робота із суспільною думкою, просвітництво, співпраця з законодавчими и виконавчими органами влади, викриття стратегій ЛГБТ-руху, впровадження тематичних освітніх програм для школярів і студентів, налагодження національної системи дошлюбного і шлюбного супроводу.

Домовилися, що організації-учасниці руху активно взаємодіятимуть між собою для досягнення спільної мети. А в діалозі з органами влади будуть представляти не лише свою організацію, а й увесь Рух в цілому.

В рамках установчої зустрічі керівники просімейних спільнот обговорили позицію руху щодо найактуальніших питань. Уклали план подальших дій. Домовилися про те, що головування в цьому об’єднанні буде почерговим і переходитиме від організації до організації кожні півроку.

Слід зазначити, що починаючи з вересня 2013 року тривала відповідна робота ініціативної групи, де і з’явилась ідея утворити рух «Україна – за сім’ю». На сьогодні це об’єднання є неформальним та створено задля консолідації зусиль і формування спільного порядку денного.

Наступна зустріч організацій руху «Україна за сім’ю» запланована на 3 вересня.

Перелік організацій, які увійшли до руху «Україна за сім’ю» під час установчого зібрання:

Відділ сімейного служіння церков ВСО ЄХБ

Відділ сімейного служіння церкви АСД

«Всеукраїнський форум сім’ї»

«Всі разом!», ГО

«Еммануїл», Асоціація

«За гідність людини», ВБФ

«З вірою в майбутнє», ГО

«Любов проти гомосексуалізму», ВГО

«Молодь з Місією»

«Нова надія», ВГО

«Сім’я», ВБФ

«Співдружність соціальних підприємців», ГО

«Ти будеш знайдений», рух

«Територія чистоти», рух

FitCurves, компанія

I’m Family, компанія

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram