Суми та Черкаси приєдналися до проведення свята сім’ї

Актуально
04.06.2014

sumy2

Зміцнювали сімейні стосунки на фестивалях сім’ї, що відбулися 17 травня у Черкасах та Сумах.

 

У сквері ім.Шевченка міста Сум відбулося свято, присвячене Міжнародному Дню сім’ї під гаслом «Сумщина – край щасливих сімей!». Святкова програма від організаторів – Сімейного консультаційного центру «I’m family» – конкурси для сімей, танцювальний майстер-клас «Zumba» від «FitCurves», майстер-клас «Секрети щасливої сім’ї». Також відзначили «особливі сім’ї»: подружню пару, яка у шлюбі вже 64 роки та багатодітні родини.

Sumy1 sumy4

Крім того, у рамках свята чоловіки з дружинами зустрілися на романтичному експрес-побаченні: ставили разом цілі, пізнавали одне одного за допомогою спецпитань. Разом з тим, працювала фотосесія під весільною аркою, дитяча анімація, безпрограшна лотерея, виставка дитячих малюнків «Моя щаслива сім’я», дошка побажань тощо. Святкова програма фестивалю сімей була доповнена яскравими номерами творчих колективів Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

На Сумщині День сім’ї відзначається вже вдруге.

Сімейне свято «Щаслива родина-єдина країна». Під таким гаслом святкували Національний Тиждень подружжя в Черкасах. Свято почалось з ходи черкаських сімей та маршу дитячих колясок. Післяобід на учасників чекали розваги, артмайданчики та святковий концерт.

cherkassu_1

Під аркою кохання можна було не тільки сфотографуватись, але й оновити шлюбні обітниці та отримати відповідні свідоцтва. Також працювала «Пошта кохання» – унікальна можливість написати листвіку своїй половинці. Проходила виставка робіт майстрів гончарства та чеканки монет, ярмарок сімейної літератури, сімейні майстер-класи національного прикладного мистецтва, спортивні розваги від місцевого баскетбольного клубу.

cherkassu_6

Разом з тим – танцювальний конкурс між парами у номінації «тато-донька», ігри, фокуси, шоу мильних бульбашок, аквагрим з батьками.

Нагадаємо, Всеукраїнський соціальний фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» об’єднав десять міст по всій Україні. Серед них Київ, Дніпропетровськ, Херсон, Скадовськ, Львів тощо. Мета фестивалю – затвердження сімейних цінностей та традиційної сім’ї у країні.

Прес-центр «Всі разом!» та за матеріалами sumylive.com.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram