«Всі разом – за сім’ю!» у Дніпропетровську святкували двічі

Актуально
26.05.2014

dnepr_6

10 та 18 травня на центральну площу Дніпропетровська виходили нагадати про традиційні християнські сімейні цінності – провели Соціальний фестиваль «Всі разом – за сім’ю!».  

  

Фестиваль організували БО «Благодійний фонд «Здорова молодь – майбутнє країни» за підтримки християнських громад міста та області.

dnepr_9 dnepr_11

Захід проходив у два етапи. 10 травня на центральній площі міста були дитяча розважальна програма, конкурси, майстер-класи з малювання, плетіння кісок, спортивні ігри, уроки вокалу тощо. Клоуни та аматори розважали дітвору і роздавали повітряні кульки з символікою фестивалю. А ввечері того ж дня пройшов молодіжний концерт за участі вокально-інструментальної групи «3:16».

Dnepr_4 dnepr_5 dnepr_8

А 18 травня відбулись хода та мітинг на підтримку традиційних сімейних цінностей. Ходою, в якій взяли участь близько 1000 чоловік, пройшли уздовж набережної.  На мітингу збирали підписи за захист традиційної сім’ї.

«Ми вирішили приєднатися до святкування всесвітнього дня сім’ї , тому що традиційні сімейні цінності, як оплот і гарантія стабільності держави, не повинні бути забуті або проігноровані, особливо в цей тривожний і небезпечний для України час», – відзначила керівник «Здорова молодь – майбутнє країни» Валерія Чорнобай.

dnepr_7

Як розповідають організатори, не лише безпосередні учасники мітингу, а й пересічні люди, дізнавшись про цілі зборів, з радістю ставили свої підписи на захист сім’ї. Було зібрано близько 200 підписів.

Dnepr_1 Dnepr_2 Dnepr_3

Разом з тим, всі бажаючі могли безкоштовно сфотографуватися у спеціально встановленій весільній арці, де працювали професійні фотографи. Увесь захід пройшов у мирній та веселій атмосфері, кажуть організатори.

Нагадаємо, Всеукраїнський фестиваль “Всі разом – за сім’ю!” відбувся регіонами України, в основному, 17-18 травня. Серед них Київ, Львів, Черкаси, Суми, Скадовськ тощо. Основна мета заходу – підтримка традиційних християнських цінностей в Україні.

Прес-центр фестивалю “Всі разом – за сім’ю!” (Дніпропетровськ).

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram