Громадські організації України розпочали підготовку до травневого соціального фестивалю «Всі разом – за сім᾽ю»

Актуально
10.04.2014

17 травня. Саме таку дату для проведення Всеукраїнського соціального фестивалю «Всі разом – за сім᾽ю» затверджено на сімейній конференції 20 березня. Громадські організації почали готуватися до події у своїх містах.

 

Від координаційного центру Фестивалю учасники отримали макети для друку. Це афіша, банери з сімейними гаслами, прапори і наліпки. Крім того, кожній організації, яка буде проводити у своєму місті такий захід, надіслано методичні рекомендації, зразки прес-анонсу та заяви до міської влади.

Печать

Печать

 

Печать

Печать

Соціальний фестиваль, крім Києва, відбудеться також в Одесі, Слов᾽янську (Донецька обл), Сумах, Запоріжжі, Херсоні, Черкасах, Чернівцях, Дунаївцях (Хмельницька обл) та інших населених пунктах.

Захід приурочений до Дня сім’ї (15 травня) та Міжнародного тижня подружжя (15-22 травня). Гасло заходу: «Є родина – Є країна!» Організатори планують Фестиваль проводити у три етапи.

Печать

Печать

Перший – це денний блок, який працюватиме зрання і до вечора. Тут функціонуватимуть намети та представницькі майданчики громадських організацій для надання соціальних послуг населенню: сімейне і дошлюбне консультування; прикрашена арка для безкоштовної фотосесії сімей; майданчик для естафет і спортивного змагання між сім’ями; атракціони і батути для найменших тощо.

У другій половині дня – святкова хода та мирне зібрання (мітинг) сімей. Як правило, хода відбувається центральним вулицями міста.

І у вечірньому блоці буде соціальний сімейний концерт за участі співаків, танцювальних колективів та громадських діячів.

Печать

Печать

«Закликаємо громадські організації та церкви України організувати та провести соціальний фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» у своїх містах. Ми спеціально створили єдиний координаційний центр, який забезпечуватиме всіма необхідними матеріалами для допомоги. Тепер навіть найменші районні центри України, а також ті, хто до цього часу не мали досвіду, можуть організувати та провести чудовий захід», – прокоментували організатори.

Фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» проводиться з 2010 року. Мета – об’єднати зусилля різних громадських організацій для реалізації суспільно корисних програм і ініціатив для оздоровлення українського суспільства. Це суто соціальна акція, яка не має нічого спільного з жодною політичною силою і з жодним політичним рухом. Проводиться на задоволення потреб громади міста і з метою захисту і популяризації традиційних сімейних цінностей, які є запорукою міцної держави!

afisha_vr14

Контакти координаційного центру: 098 858 48 48 та info (at) vsirazom.ua

ЗАВАНТАЖИТИ МАКЕТИ БАНЕРІВ, ПРАПОРІВ, ТРАНСПАРАНТІВ ТА НАЛІПОК

Прес-центр ОО «Всі разом!».

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram