Молодь Скадовська – рідному місту

Актуально
09.04.2014

Молодіжна громадська організація «Перспектива +» відкрила новий соціальний відділ. Про його діяльність відразу гучно заявила нова ініціатива. Молодь вирішила власними силами провести акцію «Ми за чистоту та порядок». 5 квітня палкі ініціатори, озброївшись пакетами для сміття, прибрали територіюдитячого пляжу.

skad_2

Весело та продуктивно молодь провела час! На зустріч їм пішли працівники КП «Очисні споруди», забезпечивши причепом для вивезення сміття.

skad_1

Учасники акції зазначають, що окрім безпосереднього прибирання, цією акцією вони хотіли привернути увагу молоді ще й до бережливого ставлення до міста. «Захист навколишнього середовища та примноження національних природних ресурсів є достроковою стратегією подальшого розвитку держави і вкрай важливим напрямком розвитку для кожного містечка України», – сказав молодий активіст.

Втомлені, але задоволені результатом роботи, розійшлися по домівках. Через пару годин вони знову всі разом — йде творча підготовка до святкування Вербної неділі та Пасхи.

skad_3

МГО «Перспектива +» входить до коаліції громадських організацій «Всі разом!».

Прес-центр «Всі разом!»

за матеріалами skadovsk.org та skadovsk.com.

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram