Експерти радять українській владі заборонити гомодиктатуру

Актуально
12.07.2013

Тепер росіяни можуть спокійно зітхнути, не хвилюючись про загрозу гомодиктатури. Президент Російської Федерації Володимир Путін нещодавно підписав закон, який передбачає штрафи за пропаганду нетрадиційних сексуальних стосунків серед неповнолітніх. Окрім цього, був підписаний закон, що посилює відповідальність за незаконне перешкоджання діяльності релігійних організацій, а за його порушення передбачається позбавлення волі.

Не можна оминути скандальну ситуацію з цього приводу в Україні, а саме – підписання у лютому 2013 року Миколою Азаровим законопроекту № 2342 без проведення необхідного публічного обговорення («Про внесення змін до законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні»). Громадським рухам в Україні залишилося тільки оскаржувати цей законопроект у суді і боротися за права бути почутими у цьому питанні. Сергій Гула представляє у суді рух ЛПГ, який вимагає від уряду відкликати 2342, бо не було громадського обговорення. Юрист наголошує, що згідно з чинним законодавством формами і методами такого обговорення є конференції, форуми, круглі столи, зустрічі з громадськістю, теле-, радіодебати, електронні консультації тощо. «Враховуючи усе вище зазначене та лукавство суду, Рух ЛПГ подав Апеляційну скаргу щодо неправового рішення Окружного адміністративного суду Києва», – зазначив Сергій Гула. Повна версія прес-релізу з експертним висновком щодо рішення суду по 2342 – тут: http://love-contra.org/index.php/docs/issue/1186/

На думку експертів, загроза закріплення законопроектом № 2342 у правовому полі  поняття «сексуальна орієнтація» може означати, що школи і дитсадки будуть зобов’язані брати вихователями представників ЛГБТ, штрафуватимуть і будуть заарештовувати за критику гомосексуалізму, проводитимуть гей-паради тощо.

Своєю чергою, 20 червня 2011 року Верховна Рада України зареєструвала проект закону № 8711 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір)». Ним передбачається запровадження покарання за пропаганду гомосексуалізму в Україні. Тепер громадяни України і громадські організації намагаються домогтися заборони пропаганди гомосексуалізму і продовжують акції протесту та сімейні марші. 8711 вже ухвалений у першому читанні (у новому скликанні парламенту його номер змінився на 0945).

ГОВОРИТЬ ЄПИСКОП СЕРГІЙ БАЛЮК

Привітання росіян з приводу прийняття закону «Про заборону пропаганди гомосексуалізму»

Вітаю Російську Федерацію і народ Росії з такою визначною подією, навіть з перемогою, як прийняття Держдумою Російської Федерації закону,  що забороняє пропаганду гомосексуалізму. Це є знакова і визначна подія, це свято. Сьогодні не так багато країн у світі можуть похвалитися таким законом, за винятком Нігерії, де за гомосексуалізм «дають» 12 років. Поки що Росія єдина Європейська держава, що прийняла такий закон. Не дивлячись на шалений тиск з Європи, на мільярди, що йшли для підтримку ЛГБТ, не дивлячись на погрози ізоляції, все ж таки Дума Росії ухвалила цей Закон. Це велика перемога братнього народу, а також приклад для наслідування. Не дивлячись на ті проблеми, які є в Російській Федерації з демократією чи її відсутністю, я вважаю, що це гігантський прорив. Тому що мораль і духовність – це те, що є визначальним для розвитку країни , держави і суспільства загалом. Історія свідчить про те, що ті країни держави, в яких занепадала мораль, приречені на розпад.

Я не пророк, але можу сказати – хай потомки судять мене – якщо це не збудеться, що Західна цивілізація в тому вигляді, в якому вона зараз є – де на п’єдесталі  стоїть людина, з її гуманізмом – приречена на розпад. Антропоцентричне суспільство приречене на саморуйнацію. Не дивлячись на тимчасове  процвітання Європи в матеріальному плані, що є надбанням минулих християнських поколінь, духовна і моральна деградація і відмова від християнських  абсолютних цінностей, які були встановлені Богом, який створив людину, призведе до її занепаду.

Європа губить штанці

Не так давно Міс України 2007 року Ліка Роман виступала в невеличкому містечку Дінгольфінг, в Баварії, Федеративна республіка Німеччина. Ми організовували зустріч з молоддю і поросили у мера міста хол, щоб зробити цей захід безкоштовним. Але за  тиждень до початку він викликав пастора і сказав: «Я дізнався, що це буде християнський захід і ви будете говорити про християнські цінності. На жаль, за це ви повинні платити». Пастор запитав: «Невже ми не є християнською державою?» Той своєю чергою відповів: «Християнство – це минуле, це історія, ми виросли з цих коротких штанців, тому ми не зможемо підтримати цю зустріч».

Можна сказати, що вустами мера Дінгольфінга говорить вся старенька Європа. Без штанів Європа залишилась голою. Відмовившись від свого коріння, від своєї основи, ця будівля залишилася без фундаменту. І тому будь-який маленький шторм, натиск вітру чи води розвалить цю красиву високу культурну споруду. Цей караючий «бич» Божий вже є в Європі. Залишилось мало часу: якщо Європа не зупиниться, вона буде просто зруйнована. Були колись великі імперії: Месопотамська, Вавилонська, Римська – їх нема, нічого нема на Землі вічного. Навіть Божий народ, який відступив від Божих заповідей, був завойований і розсіяний. А хто сказав, що Бог буде вічно підтримувати Західну Європу чи Сполучені Штати Америки?

«Не стоит прогибаться»

Потрібно, щоб Верховна Рада України не просто сліпо наслідувала приклад Держдуми Росії, але щоб вона прийняла закон, який забороняє пропаганду гомосексуалізму, який збороняє усиновлення одностатевими парами дітей, щоб у нашій Конституції було чітко написано, що шлюб – це союз одного чоловіка і однієї жінки.

Це прописано зараз у Конституції  Угорщини. Прем’єр-міністр Віктор Орбан, не дивлячись на величезний тиск Заходу, на тиски міжнародного валютного фонду і на те, що в Європарламенті мають великі зауваження стосовно того, що в них не дотримуються прав і свобод сексменшин,  він відповів: «В нас є свобода».

Литва  і Польща хоче прийняти такий самий закон. Взагалі Україна, Росія, Білорусь, країни пострадянського Союзу, також Румунія, Болгарія,  країни колишньої Ради Економічної Взаємодопомоги (РЕВ) знаходяться в іншому часовому вимірі, ніж Західна Європа, тому ми не будемо приймати такі закони.

Європейські цінності –культура смерті

Коли президент України Віктор Ющенко був при владі, він і вся державна машина робили все можливе і неможливе для того, щоб вступити в НАТО і в Євросоюз, але склалось таке враження, ніби Україна і Ющенко біжать по ескалатору, яких рухається в інший бік і в результаті, не дивлячись на багато кроків, Україну все одно віднесло. Я думаю, що це не випадково, це – провидіння. Бог з цією частиною Землі буде працювати по-іншому. Те, що сьогодні називається європейськими цінностями, не є українськими  християнськими цінностями, бо це є «цінності» гомосексуалізму. Європейські погляди перестали бути  загальнолюдськими і християнськими, тому нам не потрібна така Європа і така євроінтеграція. Ми повинні перейматись християнськими абсолютними цінностями, тому  що за цим є майбутнє. Сучасні так звані європейські цінності – це культура смерті і крик відчаю суспільства, яке відмовилось свідомо від Бога і йде в нікуди.

Інформаційна довідка:

Сергій Балюк – суспільно-політичний діяч, пастор та єпископ Об’єднаної Християнської Євангельської Церкви Живого Бога України, ведучий програми на Світлому радіо «Еммануїл», автор 7 книг, автор телепрограм «Твоє призначення», почесний доктор теології, голова благодійного фонду «Призначення».

Тетяна Пінчук, для “Всі разом!”

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram