«Всі разом — за сім᾽ю» у Севастополі

Актуально
07.06.2013

У травні регіонами України пролунали соціальні акції «Всі разом — за сім᾽ю» (11 травня — Суми, 19 травня — Харків, 25 травня – Київ та 26 травня у Севастополі).

У Севастополі захід провели Севастопільська громадська молодіжна організація «Ельва» та мережа фітнес-клубів FitCurves, які об᾽єдналися з метою підвищити цінність традиційної сім᾽ї. Більше ніж 150 учасників акції влаштували урочистий парад сімей від театру ім. Луначарського по головній алеї Приморського бульвару до площі Нахімова. Під час ходи вони скандували «МАМА, ПАПА, Я — ЩАСЛИВА СІМ᾽Я». А на самій площі на них чекав святковий концерт.

Наше минуле, теперішнє та майбутнє тісно пов᾽язано із родиною. Тільки в родині людина може нормально розвинутись як особистість. «Ми за здорові традиційні сімейні цінності» — висловлювалися учасники акції.

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ АКЦІЇ:

СВІТЛАНА ПАНЮШКІНА, спеціаліст фітнес-клубу FitCurves: «26 травня ми брали участь в акції за здорову традиційну сім᾽ю. Було приємно спостерігати: прийшли дуже багато сімей, причому різних поколінь. Були зовсім молоді родини з маленькими дітьми та сімейні пари похилого віку. Севастополь — за традиційні сім᾽ї ! Багато сімей приєдналися до нашої дружної ходи, адже неділя-сімейний день, коли батьки разом з дітьми виходять на спільну прогулянку центром міста. Це був відмінний вихідний! Чудовий концерт, в якому брали участь багацько організацій! Батьки з дітлахами брали участь в іграх та танцях , а ввечері щасливими розійшлися по домівках».

ДМИТРО (ФОТОГРАФ): «Я прийшов підтримати ходу на честь свята родини тому, що розумію виключно стандартні сім᾽ї — з мамою та батьком. Тільки така родина може повноцінно розвиватися та дарувати соціуму правильно вихованих дітей».

ОЛЕНА КОВАЛЕНКО, керівник танцювальної студії «Імпакт»: «Велике дякую організаторам концерту до Дня Сім᾽ї! Свято вийшло яскравим та веселим! Та, що найголовніше, думаю, була досягнута мета – ще раз донести сімейні та моральні цінності до свідомості мешканців нашого міста! Радісно, що глядачі були з дітьми, що створювало сімейну атмосферу по-справжньому! Вразило, як радісно приймали наших танцюристів: і діточок, і дорослих! Велике дякую ще раз за запрошення – завжди раді таким теплим та веселим заходам!»

АЛЛА БАБИЧ: «Кожен з нас хоче кращого для своїх дітей. В мене є син, і мені небайдуже, у якій державі він буде жити та якими законами виховуватись. Та я сьогодні на цьому святі тому, що для мене дуже важливі сімейні цінності, цінності традиційної родини!!! А також я впевнена, що народні депутати – це обрані нами люди, які пишуть закони для нас. І вони можуть дізнатися, що ми хочемо, тільки тоді, коли ми вийдемо на вулиці та скажемо їм про це. Може, хтось скаже, що я наївна, але я вірю!!!»

ГОСТІ СВЯТА:

— пастор Християнської церкви «Дім Хліба» Шкурат Юрій Леонідович

-Каракуц Любов Миколаївна, президент Благодійного фонду «Ковчег», почесний громадянин Нахімовського р-ну, мати-героїня  (13 дітей)

-група «Курага»

танцювальна студія «Імпакт» під керівництвом Олени Коваленко

солісти народного ансамблю «Галатея» Анастасія Калугіна та Богдан Березовський

молодий  талановитий вокаліст Валентин Чубун

шоу-студії свят «Бомбей» та «Хеппі»

Крім того, дівчата мережі фітнес-клубів, організаторів акції, з танцювальним проектом  FitCurves & Zumba.

Атмосферу свята та радості створила також неповторна ведуча Вікторія Гасенко, одна з організаторів акції.

Sevast_1 Sevast_2