громадянський рух

У Києві відбувся стратегічний форум лідерів руху «Всі разом!»

25 січня у Києві відбувся християнський громадянський форум «Всі разом!». Це щорічний з’їзд лідерів організації – для підсумовування року попереднього і планування року нового. Подія зібрала близько 100 учасників: керівники місцевих оргкомітетів фестивалів «Всі разом – за сім’ю!», громадські лідери, місцеві депутати, церковні служителі.

Форум відкрився вітальним словом і молитвою Олега Подкопаєва з Кривого Рогу. Він – депутат місцевої районної ради, а також пастор церкви «Дім Хліба – Західний». Далі голова руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук акцентував основні пріоритети спільної роботи. Привітав учасників радник міністра соціальної політики Леонід Лебедєв, який говорив про необхідність збереження та укріплення інституту сім’ї на державному рівні. Спеціальним гостем став народний депутат України Святослав Юраш. Він поділився історією створення депутатської групи «Цінності. Гідність. Родина» та наголосив на тому, що сімейні цінності варто відстоювати на всіх рівнях.

Фотозвіт про подію ТУТ

Денна програма Форуму містила кілька основних напрямків: масштабування сімейного руху в Україні; адвокація християнська цінностей; Кабінет експертів та інструменти зовнішнього позиціонування. Виступаючі аналізували досягнуті результати, деталізували нагальні суспільні виклики та тенденції, напрацювували завдання та цілі для нового річного періоду. Кожний спікер надихав присутніх позитивним досвідом та  здобутими навичками, передавав інструменти дій та кейси готових рішень.

У блоці «Масштабування сімейного руху» було презентовано фільм «Битва за природу». Експерти фільму Володимир Медведєв та Олеся Горгота взяли участь у панельній дискусії на тему: «Гендерна теорія, битва за природу, порятунок життя». Під час блоку «Християнська адвокація цінностей у владі» голова Черкаської ОТГ та пастор церкви Юрія Таран виступив із промовою про свій громадсько-політичний досвід. Було висвітлено юридичні та політичні аспекти майбутніх місцевих виборів у панельній дискусії, учасниками якої були депутати та політики: Олександр Яковлев, Ігор Плохой, Юрій Рабій та Григорій Євтушенко.

Наступним блоком була презентація роботи Кабінету експертів, а також панельна дискусія щодо інструментів зовнішнього позиціонування експерта. Власним досвідом поділились Олена Львова, В’ячеслав Халанський, Наталія Простун та Михайло Шевченко. Особливе місце під час Форуму було приділено дискусії щодо україноцентризму та національній суб’єктності. Своїми міркуваннями ділилися Юрій Сиротюк та Ігор Плохой.

Кульмінацією заходу став урочистий вечірній бенкет із церемонією нагородження. У колі однодумців під час званої вечері було відзначено семеро осіб – за приклад успішних справ. Диплом і подарунок – кожному лауреату. А також нагрудний значок з лого «Всі разом!» – кожному учаснику стратегічного Форуму.

Фотозвіт про подію ТУТ

«БИТВА ЗА ПРИРОДУ». ШОКУЮЧИЙ ФІЛЬМ ПРО КОНЦЕПЦІЮ ГЕНДЕРУ
29.01.2020

Рух «Всі разом!» презентує документальний фільм «Битва за природу». Він присвячений фундаментальному аналізу концепції гендеру. Експертами виступають авторитетні науковці – кандидати і доктори наук.

У Києві відбувся стратегічний форум лідерів руху «Всі разом!»
27.01.2020

25 січня у Києві відбувся християнський громадянський форум «Всі разом!». Це щорічний з’їзд лідерів організації – для підсумовування року попереднього і планування року нового. Подія зібрала близько 100 учасників: керівники місцевих оргкомітетів фестивалів «Всі разом – за сім’ю!», громадські лідери, місцеві депутати, церковні служителі. Форум відкрився вітальним словом і молитвою Олега Подкопаєва з Кривого Рогу….

Про статеве виховання — для сотень старшокласників Хуста
23.01.2020

20-21 січня у Хусті, що на Закарпатті, пройшов семінар на тему «Статеве виховання учнів і проблематика ЛГБТ». Організувало подію Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради за підтримки міського голови Володимира Кащука.

Понад 300 народних депутатів об’єдналися задля захисту інституту сім’ї
18.01.2020

17 січня 2020 року у Верховній Раді України ІХ скликання було створено міжфракційне депутатське об’єднання «Цінності. Гідність. Родина». Членами першого у 2020 році міжфракційного депутатського обєднання стали понад 300 народних депутатів України. Співголовами було обрано Святослава Юраша («Слуга народу»), Олега Волошина (ОПЗЖ), Сергія Таруту («Батьківщина»), Михайла Бондара («Європейська солідарність»), Ірину Констанкевич («За майбутнє»), Олександра Ковальова…

Рух «Всі разом!» змінює свій візуальний стиль
28.12.2019

Громадська організація «Громадянський рух «Всі разом!» у нове десятиліття входить у новому візуальному стилі. Оновлене зображення логотипу, шрифтове написання і основні кольори.

У КМДА ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ «СІМ’Я ТА ДІТИ: КИЇВСЬКА СТРАТЕГІЯ 2020»
20.12.2019

Круглий стіл «Сім’я та діти: київська стратегія 2020» відбувся 19 грудня у Київській міській державній адміністрації. Захід був присвячений захисту інтересів інституції сім’ї, дитинства, батьківства, материнства на території міста Київ. До участі у заході запрошено органи влади та органи місцевого самоврядування, науковці, журналісти, освітяни, представники громадськості, в тому числі дитячих і молодіжних організацій.

РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «СІМ’Я ТА ДІТИ: КИЇВСЬКА СТРАТЕГІЯ 2020»
20.12.2019

РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «СІМ’Я ТА ДІТИ: КИЇВСЬКА СТРАТЕГІЯ 2020» (м. Київ, 19 грудня 2019 р.)   Ми, учасники круглого столу, дійшли згоди, що Київська стратегія розвитку та підтримки інституту сім’ї повинна відповідати конституційному принципу відповідальності перед Богом, нинішнім та прийдешніми поколіннями, а також будуватися на засадах суспільної моралі та традиційних для України християнських цінностях.

Що не так у Стратегії розвитку молодіжної політики до 2030 року?
29.11.2019

Міністерство культури, молоді та спорту презентувало для обговорення проект Стратегії розвитку молодіжної політики України до 2030 року (далі – Стратегія). Громадська організація «Громадянський рух «Всі разом!» зробила експертний аналіз документу. Також Рух надіслав Міністерству свої зауваження та пропозиції щодо державної стратегії у сфері розвитку молодіжної політики. Разом із тим, маємо констатувати, що проект Стратегії містить…

Чому проект Закону № 0931 щодо протидії дискримінації загрожує основоположним правам людини
13.11.2019

Експертний коментар Громадської організації «Громадянський рух «Всі разом!»

ДОРОЖНЯ КАРТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ЗАВДАНЬ В СІМЕЙНІЙ ПОЛІТИЦІ, ОСВІТІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІЙ БЕЗПЕЦІ
07.10.2019

З огляду на нерозривний зв’язок з історико-культурним надбанням і національною християнською традицією, з метою збереження української самобутності та формуванням вільного, демократичного, висококультурного та морального суспільства в Україні, необхідним є забезпечення на законодавчому рівні охорони та захисту духовних, моральних і культурних цінностей українського народу, серед яких людина як найвища соціальна цінність, її честь та гідність, сім’я,…

ЛІКАРІ ОБУРЮЮТЬСЯ МАРИХУАНОВИМ ЛЕГАЛАЙЗОМ: ПРЯМА МОВА
03.06.2019

Останнім часом в країні розгорнулася кампанія просування ініціативи легалізації канабісу в медичних цілях та наукових досліджень. Нагадаємо, що  в Україні діє кримінальна відповідальність за обіг наркотичних засобів, зокрема канабісу. Маємо приклад низки країн, які легалізували коноплі для своїх громадян.

ЛЕГАЛАЙЗ КАНАБІСУ: ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЕКСПЕРТИ?
30.05.2019

Комітет Верховної ради України з прав людини і міжнаціональних відносин 15 травня одноголосно підтримав та подав на реєстрацію законопроект «Про легалізацію використання марихуани в медичних цілях». Щоб розібратися в суті цього питання, ми звернулися до фахівців. Ми вивчили їхню думку. Пропонуємо і вам визначатися.

Харків, 2 червня, сімейна хода