У Києві відбувся стратегічний форум лідерів руху «Всі разом!»

Актуально
27.01.2020
У Києві відбувся стратегічний форум лідерів руху «Всі разом!»

25 січня у Києві відбувся християнський громадянський форум «Всі разом!». Це щорічний з’їзд лідерів організації – для підсумовування року попереднього і планування року нового. Подія зібрала близько 100 учасників: керівники місцевих оргкомітетів фестивалів «Всі разом – за сім’ю!», громадські лідери, місцеві депутати, церковні служителі.

Форум відкрився вітальним словом і молитвою Олега Подкопаєва з Кривого Рогу. Він – депутат місцевої районної ради, а також пастор церкви «Дім Хліба – Західний». Далі голова руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук акцентував основні пріоритети спільної роботи. Привітав учасників радник міністра соціальної політики Леонід Лебедєв, який говорив про необхідність збереження та укріплення інституту сім’ї на державному рівні. Спеціальним гостем став народний депутат України Святослав Юраш. Він поділився історією створення депутатської групи «Цінності. Гідність. Родина» та наголосив на тому, що сімейні цінності варто відстоювати на всіх рівнях.

Фотозвіт про подію ТУТ

Денна програма Форуму містила кілька основних напрямків: масштабування сімейного руху в Україні; адвокація християнська цінностей; Кабінет експертів та інструменти зовнішнього позиціонування. Виступаючі аналізували досягнуті результати, деталізували нагальні суспільні виклики та тенденції, напрацювували завдання та цілі для нового річного періоду. Кожний спікер надихав присутніх позитивним досвідом та  здобутими навичками, передавав інструменти дій та кейси готових рішень.

У блоці «Масштабування сімейного руху» було презентовано фільм «Битва за природу». Експерти фільму Володимир Медведєв та Олеся Горгота взяли участь у панельній дискусії на тему: «Гендерна теорія, битва за природу, порятунок життя». Під час блоку «Християнська адвокація цінностей у владі» голова Черкаської ОТГ та пастор церкви Юрія Таран виступив із промовою про свій громадсько-політичний досвід. Було висвітлено юридичні та політичні аспекти майбутніх місцевих виборів у панельній дискусії, учасниками якої були депутати та політики: Олександр Яковлев, Ігор Плохой, Юрій Рабій та Григорій Євтушенко.

Наступним блоком була презентація роботи Кабінету експертів, а також панельна дискусія щодо інструментів зовнішнього позиціонування експерта. Власним досвідом поділились Олена Львова, В’ячеслав Халанський, Наталія Простун та Михайло Шевченко. Особливе місце під час Форуму було приділено дискусії щодо україноцентризму та національній суб’єктності. Своїми міркуваннями ділилися Юрій Сиротюк та Ігор Плохой.

Кульмінацією заходу став урочистий вечірній бенкет із церемонією нагородження. У колі однодумців під час званої вечері було відзначено семеро осіб – за приклад успішних справ. Диплом і подарунок – кожному лауреату. А також нагрудний значок з лого «Всі разом!» — кожному учаснику стратегічного Форуму.

Фотозвіт про подію ТУТ