Кухарчук Руслан

Голова організації «Всі разом!»
Регіон: Київська
Написати експерту

Про освіту

Закінчив Київський Національний Університет ім. Т. Шевченка в Інституті журналістики. Освіту режисера здобув у Інституті  кіно і телебачення при Київському національному університеті культури та мистецтв. Студіював у Міжнародному  університеті VISSION.

Область науково-практичних інтересів

Медіа, релігійна свобода, громадянська активність, сім’я та шлюб, консервативна політика.

Досвід експерта

З 2010 року очолює громадську організацію «Всі разом!» і рух «Всі разом – за сім’ю». Голова аналітичного центру «Кабінет експертів». Національний директор Глобального Лідерського Саміту в Україні.

У 2004 році виступив ініціатором створення Асоціації журналістів, видавців і мовників «Новомедіа», стає її президентом. Займає цю посаду по теперішній час. Керує оргкомітетом щорічного Новомедіа Форуму в Києві. У різні періоди був співробітником українських телеканалів, друкованих та електронних ЗМІ на посаді репортера, парламентського кореспондента, випускаючого редактора, ведучого, головного редактора (телеканали НТН, CBN-CIS, ТВі, СІТІ; газети «Столичні новини», «Деловая неделя», сайт www.mignews.com.ua та інших); працював головним редактором всеукраїнської газети «КАМІНЬ Наріжний».

Володів кількома медіа-ресурсами: інформаційний портал «Все Новини», сайт «НХМ – Новини Християнського Світу», музичний портал mBlog, журнал INTERESNOOO.

Промовець і викладач. Проводить навчання в Україні та інших країнах за такими темами: журналістика, телевиробництво, масова комунікація, покликання, консервативна політика, лідерство. Автор книг «Десятка», «Мандат», «Секс після контузії». Співавтор і редактор книги «Новий журналіст».