Кухарчук Руслан

Голова руху «Всі разом!»
Регіон: Київська
Написати експерту

Про освіту

Закінчив Київський Національний Університет ім. Т. Шевченка в Інституті журналістики. Другу освіту здобув у Інституті  кіно і телебачення при Київському національному університеті культури та мистецтв. Студіював у Міжнародному  університеті “Бачення”.

Область науково-практичних інтересів

Медіа, релігійна свобода, громадянська активність, сім’я та шлюб, гендер, політика.

Досвід експерта

У 2004 році виступив ініціатором створення Асоціації журналістів, видавців і мовників «Новомедіа», стає її президентом. Займає цю посаду по теперішній час. Також, очолює Громадянський рух «Всі разом!». Є лідером  Національної кампанії розвитку лідерів і управлінців.

Керує оргкомітетом щорічного Новомедіа Форуму в Києві. У різні періоди був співробітником українських телеканалів, друкованих та електронних ЗМІ на посаді репортера, парламентського кореспондента, випускаючого редактора, ведучого, головного редактора (телеканали НТН, CBN-CIS, ТВі, СІТІ; газети «Столичні новини», «Деловая неделя», сайт www.mignews.com.ua та інших); працював головним редактором всеукраїнської газети «КАМІНЬ Наріжний».

Володіє декількома медіа-ресурсами: інформаційний портал «Все Новини», сайт «НХМ – Новини Християнського Світу», музичний портал mBlog, журнал INTERESNOOO.

Спікер і тренер. Проводить навчання в Україні та інших країнах за такими темами: журналістика, телевиробництво, медіаменеджмент, масова комунікація, зв’язки з громадськістю. Автор двох книг – «Десятка» і «Мандат». Співавтор і редактор книги «Новий журналіст».