Кабінет

Кабінет – формація лідерів, управлінців і галузевих експертів, які генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Кабінет – формат для інтелектуальних комунікації, обміну досвідом і напрацювання проектів і рішень.

Резиденти Кабінету – кваліфіковані і досвідчені експерти для залучення журналістами і органами влади.

Резиденти Кабінету аналізують процеси і тенденції в суспільстві. У тому числі шляхом розробки дієвих стратегій, написання наукових робіт, підготовки законопроектів. Формують державний і суспільний порядок денний виступаючи в ЗМІ.

Інструменти Кабінету

Інструменти Кабінету:

  • розробка стратегій і концепцій;
  • виступи у засобах масової інформації;
  • написанням проектів рішень органів виконавчої влади і законопроектів;
  • взаємодія з органами влади, у тому числі надання консультацій і фахового супроводу;
  • видання аналітичних альманахів і журналів.
видання збірок

Важливим інструментом роботи Кабінету експертів є і підготовка, видання збірок аналітичних розробок і стратегій для громадського перетворення. Таке видання готується до публікації та поширення в органах влади, освітніх закладах, редакціях засобів масової інформації. Крім цього, резиденти Кабінету проводять регулярну освітню робота у вищих навчальних закладах. Саме через зустрічі зі студентами під час лекцій, круглих столів, виступаючи на конференціях утверджується авторитет християнських цінностей і євангельських постулатів як єдиного базису для побудови мирного, справедливого і успішного суспільства.

Резиденти Кабінету практикують високі професійні стандарти, інноваційне мислення і новаторські підходи до процесу суспільних перетворень в Україні.