Ядерна зброя та глобальна безпека. Едуард Юрченко в програмі КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ

Експертиза
25.05.2022
Ядерна зброя та глобальна безпека. Едуард Юрченко в програмі КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ

У програмі Кабінет експертів – Едуард Юрченко, кандидат філософських наук, політичний філософ, публічний інтелектуал. Він розповів про потенціал відновлення в Україні ядерної зброї, перспективу переростання російсько-української війни у ядерний конфлікт. А також у студії підняли тему колективної безпеки. Зокрема, говорили про те, що зараз відбувається глобальне послаблення ядерного табу. Багато країн Європи раптом зрозуміли, що в критичній ситуації системи колективної безпеки невідомо як себе поведуть. І в разі реальної загрози, країні доведеться захищати себе самостійно, а вже потім можливо хтось допоможе. Логіка допомоги в світі така: допомагають тим, хто добре захищається сам.

Тобто якби Україна умовно кажучи в перші тижні здалася, весь світ сприйняв би це. Як тільки ж світ побачив ефективний спротив та контрнаступ українців, зрозумів – треба включатися і допомагати. І тому зараз багато країн почали думати про власні сили безпеки, в тому числі про ядерну зброю. Що таке ядерна зброя? Це технологія. Вони стають все дешевшими і доступнішими.

«Ця війна – екзистенційна. У випадку неуспішного результату війни, Україна просто припинить своє існування. У випадку перемоги, Україна стає лідером значної частини Європи, лідером пострадянського простору. Перемога або смерть в прямому сенсі слова», – каже Едуард Юрченко.

Нагадаємо, що Кабінет експертів руху “Всі разом!”– формація лідерів, управлінців і галузевих експертів, які генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Ми створили цей канал для того, щоб комунікувати з вами про головне та актуальне, що відбувається в Україні. Щотижня канал Кабінету експертів в YouTube публікує свіжі аналітичні прогнози профільних галузевих експертів. Кожний коментар, інтерв’ю чи тематична програма, які представлені на нашому каналі, провокують широкий дискурс і суспільний резонанс. Нестандартний погляд на соціально-політичні, економічні та культурні процеси в Україні, обговорення проектів готових рішень, актуальні коментарі про головне тощо. Тільки тут концентруються авторитетні думки найкращих експертів України.

Підписуйтеся на наш канал!

Будьте завжди в курсі!

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram