Вища освіта в Україні: реалії та перспективи. Віталій Хромець у програмі КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ

Експертиза
30.03.2022
Вища освіта в Україні: реалії та перспективи. Віталій Хромець у програмі КАБІНЕТ ЕКСПЕРТІВ

В умовах війни в Україні велика кількість потенційних абітурієнтів мігрувала до інших країн. В студії програми Кабінет експертів говоримо про якість українських ВУЗів, порівнюємо вартість та якість польської, американської та англо-саксонської освіти. Дивіться у випуску чому варто забути слово «професія», а натомість вживати словосполучення «функціональне місце». Чому нинішні покоління бачать цінність не в дипломі, а в реалізації. Не оминули у випуску і тему наукових лабораторій, прикладну та фундаментальну науку і ціноутворення закордоном для науковців. Усі пікантні деталі про ВУЗи, освіту, науковців та фінансування дивіться у випуску із Віталієм Хромцем – резидентом Кабінету експертів, доктором філософських наук, педагогом, проректором Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.

Нагадаємо, що Кабінет експертів руху “Всі разом!”– формація лідерів, управлінців і галузевих експертів, які генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Ми створили цей канал для того, щоб комунікувати з вами про головне та актуальне, що відбувається в Україні. Щотижня канал Кабінету експертів в YouTube публікує свіжі аналітичні прогнози профільних галузевих експертів. Кожний коментар, інтерв’ю чи тематична програма, які представлені на нашому каналі, провокують широкий дискурс і суспільний резонанс. Нестандартний погляд на соціально-політичні, економічні та культурні процеси в Україні, обговорення проектів готових рішень, актуальні коментарі про головне тощо. Тільки тут концентруються авторитетні думки найкращих експертів України.

Підписуйтеся на наш канал!

Будьте завжди в курсі!

Щоб першими отримувати перевірену інформацію та компетентні експертні коментарі, підпишіться на наші офіційні канали у Viber та Telegram